YENİ YIL


FUNDA ERMAN

Funda AKOSMAN ERMAN
papatyadergisi@gmail.com
 
Dostlarım her şeyin başında sağlık geliyor, biliyorsunuz. Sağlığımızın kıymetini kaybedince daha iyi anlıyoruz. Allah çaresiz dertler vermesin. Önemli olan inancımızı, neşemizi, pozitifliğimizi kaybetmememiz. Moralle enerjimiz de gelir yerine.
 
Yeni yıl, hep yeni umutları temsil eder. Yeni kararlar alınır, hep uygulanmak istenen diyetler, sigara bırakma girişimleri... 
Yani yeni yıl başlangıçları anımsatır. Bu yeni yıl da kendimizi önemseyelim, ne dersiniz? Kendimizi sevelim, beğenelim hatta tüm güzel yönlerimizi bir kağıda yazıp buzdolabının üstüne asalım, gözümüz takıldıkça gülümseyelim. 
 
Gülümseme de bulaşıcıdır, biliyor musunuz ? Sevgi de, suya atılan taşın çıkardığı dalgalar gibi, büyüyerek yayılır. Ben her zaman dostluklara önem verdim, dost biriktirdim, her yazımda yazdım, her toplantımızda dile getirdim. En büyük zenginliğim dostlarımdır, sağ olun, var olun. 
 
Bu hayat yolunda bir şekilde, kısa süreli de olsa bana, yaşantıma dokunan, katkıda bulunan, iyi dileklerini ileten, yaşama dair öğretilerde bulunan herkese teşekkür ederim. Allah'a şükrediyorum, dostlarım için iyi ki varsınız! Her anımızın kıymetini bilelim. Dün bitti, yarın meçhul ama bu anı farkındalıkla, sevgiyle yaşayalım.
 
Mutlu yıllar, sevgi ve sağlıkla....
 

06 Aralık 2014 Cumartesi 20:14:56
1936 defa okundu
Paylaş :     Arkadaşına Öner


En Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yeni ’egreti gelin’…...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/yazi.php on line 154