GAZABA UĞRAYANLAR VE SAPKINLARIN MEDENİYETİ


İBRAHİM BAKIR

   Başta 'kabala, tapınakçı gurup, illüminatü' gibi kendilerine dünyayı yönetmeye adamış gurupların en büyük ve en iyi kullandıkları silahları; "birine bişey yaptıracaksan ona o fikrin kendi fikri olduğuna inandır" argümanıdır. Bunu ben söylemiyorum bizzat kendi kaynakların da var. Öyle ki; bizim içimiz de hălă, batının medeniyetinin, insan haklarının anlayışının hatta inanç özgürlüğünün bizden çok ileride olduğunu savunan gerizekalılar var.! 

     Mesela; benim ülkemde bangır bangır kilisenin çan sesi, havraların boru sesi duyulurken, bütün avrupa da, amerikada ezan sesinin hopörlörden verilmesi yasaktır. Satanistlerin, metalcilerin, papazların sakalları saygı duyulası bir şey iken peygamberimizin sünneti diye sakal brakmak birinci derece kınanası bir şeydir. Şapka medeniyet, dekolte moda, tarz iken sarık çarşaf, en basit haliyle gericilik yobazlık oluyor. Halbuki bir parça bez nihayetin de. Tamam hepsini anladık. Hatta bazılarımız kendi fikri gibi bağıra bağıra savun du bu durumu, oda tamam.

 Yetti mi peki?

   Yetermi hiç!!! Örneğin 30 yıldır mescidil aksa nın dibini oyan zihniyet, bu seferde müslümanların ilk kıblesi, hz İbrahim'in yattığı şehrin, peygamberimizin mirac a çıktığı canım KUDÜS ümüz de bu seferde ezan sesini kıstılar, yasakladılar. Peki bu onlar için yeterlimizdir?

Hiç sanmıyorum. Bu medeni guruhun elinde olsa bütün müslümanları bir kaşık suda boğarlar emin olun. Bana abartma diyenler olacaktır. Emin olun abartmıyorum. Siyonizmin, kutsal kitabımız TEVRAT'ın yerine getirdikleri 'kabala' kitabının neredeyse ilk maddesi açık açık derki; en başta ben i israil( hz yakup'un soyu) vardı, diğer mahlukat ben i israile hizmet etmek için yaratılmış maymunlardı, sonra tanrı onları insan suretine çevirdi. Yani ben i israil harici, yani hepimiz maymunmuşuz, görüntü kirliliği olmasın diye insan suretine dönmüşüz. Allah cc kitabı Kuran da derki; onlar gazaba uğrayıp maymuna çevrilmiştir, yani bu siyonistlerin atalarının maymuna dönüştüğünü söyler. Net.! Fatiha suresinin son ayetinde ise; gazaba uğrayanlar ve sapkınlar ithamlarına sahabi; bunlar hristiyanlar ve yahudiler midir? diyince hz Resulullah; başka kim olacak, diyor. Ve malesef biz bu guruhu bizden daha medeni zannediyoruz!!! 

   Mukaddes şehir Kudus' tarihi boyun ca bir tek islam hüküm sürerken üç dinin mensupları barış içinde yaşadığını ben değil dünya tarihi hafızası söylüyor. 

Allah ezanına da, kendi indindeki dinini de elbette koruyacaktır. Burada ki önemli konu bizim imtihanımız yani sonumuz ne olacak Rabbim mahşeri kübra da yüzü ak olanlardan eylesin.

İbrahim BAKIR.

 


05 Mart 2017 Pazar 21:39:13
627 defa okundu
Paylaş :     Arkadaşına Öner


En Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ceza almadi…...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/yazi.php on line 154