ÜSTÜMÜZDEN DARBE GEÇTİ.


İBRAHİM BAKIR

  GÖRÜNEN O Kİ; SİLAHLI KUVVETLERİMİZİN İÇİNE GİZLENMİŞ, KENDİLERİNE ASKER DİYEN, VATANSIZ, HAYSİYETSİZ, ŞEREF YOKSUNU,GÖZÜ KAPALI MİLLETE ATEŞ EDEN ÖLDÜREN BOMBALAYAN GURUH, BÜTÜN HEPİMİZİN YÜREĞİNİ AĞZIMIZA GETİRDİ. KENDİLERİNE YURTTA SULH PLATFORMU ADINI VEREN BU GURUH; MİLLETİN ÜZERİNE TANK SÜRÜYOR,SAVAŞ UÇAKLARI İLE BOBBALAR ATIYOR, ÖNÜNE GELENE ATEŞ EDİYOR, UTANMADAN DA ADLARINA SULH PLATFORMU DİYORLAR. BUNLAR EMELLERİNE ULAŞSAYDI KİM BİLİR DAHA NASIL KAPSAMLI SULH YAPACAKLAR DI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM.
 
   BEN İŞİN SİYASETİNDE FALAN DEĞİLİM, HAYATIM BOYUNCA DA SİYASİ BİR DURUŞUM OLMADI. FAKAT ÖYLE Kİ; BU MİLLET DARBELERİ, DARBELERİN GETİRİLERİNİ, BİZDEN GÖTÜRDÜKLERİNİ ÇOK İYİ TECRÜBE ETMİŞ BİR MİLLET. ONLARIN TUZAKLARINA ALLAH IN DA BİR TUZAK KURACAĞINI HESAP ETMEDİLER, BU MİLLETİN AÇ, SUSUZ, TAŞ İLE SOPA İLE SÜNGÜ İLE TARİH YAZMIŞ BİR MİLLETİN EVLADI OLDUĞUNU HESAP EDEMEDİLER. 
 
   AMA BÜTÜN ÜLKE SAĞCISI, SOLCUSU, LİBERALİ MUHAFAZAKARI HERKEZ DEMOKRASİSİNE, İSTİKBALİNE SAHİP ÇIKTI. HESAPLARI ALT ÜST OLDU HALİYLE. O GECE YAŞLI TEYZELER GÖRDÜM, YAŞLI AMCALAR, ANNELİRİN KUCAĞINDA BEBELER GÖRDÜM, BİR MİLLET GÖRDÜM, KÜRT, TÜRK , ARAP, LAZ, ÇERKEZ, ROMAN, ABAZA YOKTU TAM TAMINA BİR MİLLET VARDI. TANKLARA ATLADILAR, UÇAKLARA GÖĞÜS GERDİLER, DUALAR DUYDUM SABAHA KADAR. HEP DUYDUĞUMUZ İSTİKLAL SAVAŞI RUHUNU YAKLAŞIK 100 YIL SONRA 15 TEMMUZ GECESİ SABAHA KADAR GÖZLERİMLE GÖRDÜM. NENE HATU NU GÖRDÜM, SEYİT ONBAŞI YI HERBİRİNİ GÖRDÜM GÖZÜMLE. DEDİM "YA RABBİ" BU MİLLETE ZEVAL VERME, EY RABBİMİZ BİRLİĞİMİZİ BOZMA, HER ŞER DE BİR HAYIR GİZLEYEN RABBİM; BİZE HAYIRLARIN EN GÜZELİNİ VER, KALPLERİMİZİ BİRLEŞTİR, BİZİ DÜNYAYA MUZAFFER EYLE. 
 
   GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE; EZİLMİŞ, PARÇALANMIŞ, VURULMUŞ, YARALANMIŞ KARDEŞLERİMİN İÇİNDE HEMDE.
 
   RABBİM BİR DAHA YAŞATMASIN. SONSUZ HAMD OLSUN RABBİMİZE, DARBEYE DESTEK VERMEYEN MEHMETÇİĞİMİZE, POLİSİMİZE, DİYANETE, AZİZ BİR MİLLETİN, AZİZ TORUNLARI, AZİZ OĞLU AZİZ MİLLETİME TEŞEKKÜR EDİYORUM. MEDYAYA TEŞEKKÜR EDİYORUM. EMEĞİ GEÇEN HER FERDE, EVİNDE DUA EDENLERE, AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM.
ŞEHADETE ERENLERE RABBİM RAHMET ETSİN, YARALI KARDEŞLERİME ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. AZİZ MİLLETİME YAZDIĞINIZ TARİH MUBAREK OLSUN DİYORUM.
 
   SAYGILARIMLA.
   İBRAHİM BAKIR.
 

22 Temmuz 2016 Cuma 16:10:31
912 defa okundu
Paylaş :     Arkadaşına Öner


En Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ceza almadi…...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/yazi.php on line 154