Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » İZ BÜYÜK BEĞENİ KAZANDI...
example1
               
30 Aralık 2014 Salı 23:28:44 

İZ BÜYÜK BEĞENİ KAZANDI...


Deniz Seki’nin piyasaya sürülen yeni albümü ’İz’ müzikseverlerden büyük beğeni topladı. "Hayatımın ikinci perdesi" diye adlandırdığı albümünün çıkış şarkısı "İyisin Tabii" ile müzik listelerinde haftalardır ilk sıraya yerleşen Deniz Seki , bu hafta radyo ve müzik kanallarında çalınan şarkılar ve adetlerini raporlayan Nilsen Music Türkiye listesinde de zirvede yer alıyor.Uzun bir aradan sonra yepyeni şarkılarından oluşan albümü "İz"le hayranlarını sevindiren Deniz Seki'nin "Yok edilişime izin vermeyin. Elimi bırakmayın! çağrısına sevenleri tam destek verdi. Deniz Seki'nin yeni albümü İz'in çıkış şarkısı 'İyisin Tabii' en çok dinlenen şarkılar listesinde aylardır ilk sırayı alırken şarkının klibi de uzun süre sosyal medyada gündem yaratmıştı.
Deniz Seki İyisin Tabii şarkısıyla , bu hafta radyo ve müzik kanallarında çalınan şarkılar ve adetlerini raporlayan Nilsen Music Türkiye listesinde 987 adet çalınmayla zirvede yer aldıDeniz Seki iyisin Tabii nin ardından Nilsen Music Türkiye listesinde Gökhan Tepe Gelsen de Anlatsamla ikinci, Sıla Reverans la üçüncü sırada.
Almina Besra BABAR
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 557 defa okundu
YENİ ASGARİ ÜCRET BELLİ OLDU!..
TAYLAND’DA TATİL BAŞKADIR...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Gizli gizli......Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369