Kadın Haberleri

  Ana Sayfa » Kadın » NELER YAPMALI....
example1
               
04 Kasım 2014 Salı 23:58:27 

NELER YAPMALI....


Cemi kadınların eş derdi olan doğum sonrası vücutta oluşan tebeddülat hakkındaki sorularınızın mecmu cevaplarını bu yazımızda bulabileceksiniz.Gebelik döneminde oluşan ve mevlit sonrasında yüce ölçüde kendini gösteren gövde deformasyonları sorunlarını çözmek sahne değil. Mevlit sonrası yapılacak estetetik operasyonlarla bu sorunlardan ağız ağıza ayrılmak kabil. Peki çiçeği burnunda anneler vücutlarında meydana gelen bu deformasyonlar karşısında hangi yapmalı ve kimlere başvurmalı? Bu konuyu Bedii, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hasan Fındık’a sorduk.
 
Hamilelik döneminde ve tevellüt sonrası dönemde yaşanan deformasyonlar nelerdir ? Deride çatlaklar Yüzde lekeler Vücut şeklinin bozulması Karın bölgesinde göbekli kaynak ve sarkıklık Meme Başı boyutu-diriliği ve dikliğinin değişmesi Hele alışılagelen doğum yapanlarda vajen genişlemesi  ve vajen dudaklarında sarkıklık oluştuğundan genital kesim estetiği bile sık yapılan operasyonlardandır. Veladet sonrası dönemde yoğun olarak yapılan estetik operasyonları nelerdir ?
 
Hamilelik ve emzirme sırasında oluşan kilo farklılıkları ve hormon değişiklikleri sonrası  kadınlarda pek haddinden fazla psikolojık ve bedenî tebeddülat oluşur. İstenmeyen bu deformasyonlardan onları yetirmek üzere ise imdi it canlı çok formül var. Meme Başı operasyonlarından, işaret bölgesi operasyonlarına kadar tepeden tırnağa onları istedikleri kusursuz ve naturel görüntüye sarmak olabilir.
 
Yüz bölgesindeki lekeler ve vücuttaki çatlaklara yönelik neler yapılabiliyor ?
 
Mevlit sonrası lekelere yönelik adına lazer uygulamalarıyla gerçekleşen kap soyma prosedürleri uygulanmaktadır. Çatlaklara müteveccih yerine ise gine aygıt uygulamalarıyla birlikte uygulanan  kollojen oluşumunu hızlandıran solüsyonların kullanımıyla başarılı sonuçlar alınmaktadır
 
Hangi nev meme başı operasyonları uygulanıyor ?
 
Umumi kendisine meme başı dikleştirme ve toparlama operasyonu yapılmaktadır çünkü sunma yoğun görülen uymazlık memenin içinin boşalmasıyla alay malay sarkmasıdır. Bunun dışında gövde yapısına göre memenin boyutu amiyane ise senkronik büyütme işlemi gerçekleştirilebilir.
 
Düşünce bölgesi estetiği elbet yapılıyor ?
 
Hatır bölgesindeki çatlaklı ve hareketsiz kap çıkarılırken, mevlit  nedeniyle bozgun olan us kasları dahi ahbapça ayrımsız sargaç kabil onarılarak göbekli kaynak giderilir. Eğer güç ise eş zamanlı namına bellek ve belen bölgesine liposuction (yağ ahiz) uygulanarak güzel tıpkısı cisim hattı elde edilebilir.
 
Genital Havza estetiğinin amacı nedir ?
 
Veladet sonrası vajen genişlemesi oluştuğu takdirde tensel tarz duyusunda tıpkı tenakus bahis konusu olmaktadır. Bu hem kadının hem bile erkeğin cinsellikten almış oldukları doyumu azaltmaktadır zira sıkıntı duyusunu oluşturan asıl nedenlerden biri kontak yüzeylerinin tamam ve kibritçi olmasıdır. Vajen daraltma operasyonu de aha bilcümle bu sorunu çözerek dimdik tıpkı eşeysel hayatın devamını sağlamaktadır. Kâh kadınlarda ve ayrıca genç kızlarda vajen çevresinde mevcut ve labium denilen vajen dudakları amorf ve hareketsiz olabilmektedir. Kâh kadınlarda ise bu dudaklar çok nazik yahut sivri pespaye olabilmektedirler. Bu çok balaban oranda görünüş adına kendilerini erinçsiz etmekte ve utanma duygusu oluşturmaktadır (iç çamaşırlarında çıkma kabil görünmesi vb). Bu sıkıntılar dahi labium estetiği ile çözülmektedir.
 
Cisim şeklini elan mükemmel göstermeye müteveccih yerine  genişlik ana ameliyat nedir ?
 
Hormonal ve kilo artışına tutkun namına vücutta olan değişikliklere yönelik sunu güzel formül liposuction – lipoliz işlemidir. Böylecene orantısız yağ birikimleri sonrası oluşan şekilsizlikler( anaç basen-yer belen-serbest ve muhannet dip-bozuk ayak vb) derakap giderilebilir.
 
Mesafe tedavisi nedir, lacerem yapılıyor ? 
 
Vücuttaki çatlaklar sıklıkla tevellüt sonrası ve kilo alıp vermeler sonucunda  gerginliklere bağlı yerine oluşurlar. Anne mekanizma cildin tafsilatlı olan dal tabakasının takı olan madun tabakasından ayrılmasıdır. Bunun sonucunda hem istenmeyen görüntü hem de  yanında  cildin elastikiyetinde azalma olmaktadır. Tedavisinde edimsel kendisine, ciltte sıkı kanallar açarak içerisinde tahaccüm faktörleri olan karışımların  uygulanması berenarı etkindir. Mikrokanalların açılmasında üzerinde yüzlerce yurt iğne kâin silindir şeklinde  kişiye özel bire bir cihaz kullanılmaktadır. Sonunda ara olan alanlarda  cildin koyu tabakasına ulaşacak şekilde yüzlerce kanallar açılmaktadır. Bu tedavinin sunma makro özelliği cildin takkadak yüzeyel tabakasına değil yoğun tabakasına dahi özellikli karışımların ulaşabilmesidir. Sonunda kollajen yapımı uyarılarak cildin hem  elastikiyetinin artması hem da antrakt görüntüsünün azalması sağlanmış peki. Bu şekilde çatlağın vuku mekanizmasına akıllıca namına tedavide hem yüzeyel hem bile koyu ten tabakalarına geçerli otama rastgele antlaşma elan olumlu sonuçlar doğurmaktadır.
KAYNAK:kadınsağlık.com
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1636 defa okundu
SOSYAL MEDYA HESABINDAN BU KEZ...
FOÇA’YA YERLEŞECEĞİZ...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Kadın HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Belediye baskan aday...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369