Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » KOCA DEHŞETİ!..EŞİNİN BOĞAZINI KESTİ!..
example1
               
30 Ağustos 2014 Cumartesi 16:17:08 

KOCA DEHŞETİ!..EŞİNİN BOĞAZINI KESTİ!..


Ankara’da şok eden koca dehşeti. Başkent Ankara’da mahkemeden uzaklaştırma kararı alan M.A.N., uzun süre takip ettiği eşini servis minibüsünde yakaladı ve bıçaklayarak boğazını kesti.Ankara'da boşanma davası olan ve 6 ay evden uzaklaştırma cezası aldığı öğrenilen M.A.N.(52) eşi Fatma.N.’yi vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı, daha sonra boğazını kesti. Ağır yaralanan Fatma N. hastaneye kaldırıldı.
 
BIÇAKLAYIP BOĞAZINI KESTİ
 
Olay, Etimesgut'ta bir alışveriş merkezinin müşteri servis parkında meydana geldi. İddiaya göre, aralarında boşanma davası bulunan M.A.N.’ya mahkeme eşini ‘tehdit ve aşağılamadan’ dolayı evden 6 ay uzaklaştırma cezası verdi. Mahkeme kararıyla evden uzaklaştırması olan M.A.N., eşini bir süre takip etti. M.A.N, alışveriş yaptıktan sonra müşteri servis aracına binen eşini, yanında getirdiği bıçakla, önce vücudunun çok sayıda yerinden bıçakladı, daha sonra da boğazını kesti. Yaşanan olay üzerine servis şoförü ve çevrede bulunan vatandaşlar öfkeli kocayı durdurmaya çalıştı, fakat öfkeli koca vatandaşlara da bıçakla saldırarak yaklaştırmadı. Eşini bıçakladıktan sonra müşteri sevisinden inen M.A.N., servis aracının kapılarının kapattıktan sonra kimseyi yaklaştırmadan beklemeye başladı. Olay yerine gelen polislere teslim olan M.A.N. gözaltına alınarak Etimesgut polis merkezine götürüldü.
 
"İLLA POLİSİ İSTEDİ"
 
Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yaralı Fatma N.'yi ambulansla Etimesgut Etimed Hastahanesi’ne kaldırdı. Kadının bıçaklandığı yerin yakınında ayakkabı dükkanı bulunan görgü tanığı Ahmet Özkan, olayı şu şekilde anlattı; “Dükkanın içinde oturuyordum çığlık sesini duydum. Koştum hemen arabaya. Arabanın kapısını açtım, orada bir erkek kadına bıçak sallıyordu. Darbeleri indiriyordu, peş peşe, 6-7 tanesini ben saydım zaten. Arabaya çıktım durdurmak için, döndü bana da saldırmaya başladı. Ben geri indim arabadan. Kadın yığılınca vurma işini bıraktı. Kadın cansız halde yere düştü. O arada polise, ambulansa telefon edildi. Ambulans geldi adam kadını vermiyor. İlla polisi istedi. O anda polis gelince, kadını aldılar ambulansa ama çok bıçak darbesi olduğu için kadın da kan kaybından vefat etmiş herhalde.
 
"POLİS GELİNCE TESLİM OLDU"
 
Kadının durumu çok kötüydü zaten çeneden çok büyük bir darbe almıştı. Zaten vücuduna aldığı bıçak darbeleriyle vücudunda kan kalmamıştı. Kan olduğu gibi boşalmıştı. Boğazına da vurmuş. Bıçakladıktan sonda gayet normal bir şekilde kapının ağzında, elinde bıçakla arabanın kapısının ağzında beklemeye başladı. Polisin gelmesini bekledi. Polis gelince de elinde bıçağını attı ve polise teslim oldu. Teslim olduktan sonra da halk linç etmeye kalktı adamı. Ondan sonra polis ellerinden zor aldı. Devletin buna bir çare bulması lazım. Bu uzaklaştırma işleri çok yanlış oluyor. Uzaklaştırdığı zaman bu erkek milleti daha çok hırçınlaşıyor, daha da huysuzlaşıyor ve bu cinayet olayları da artmaya başlıyor. Uzaklaştırma işi çözüm değil.”
 
Kaynak:Ankara Haber
 
 
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 878 defa okundu
RÜYA GİBİ BİR DÜĞÜNLE EVLENDİLER!..
YENİ SİNGLE
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ekranlara donuyor...