Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » YASEMİN YALÇIN 50 YAŞINDA
example1
               
08 Ağustos 2014 Cuma 22:38:41 

YASEMİN YALÇIN 50 YAŞINDA


Yasemin Yalçın 50. doğum gününü kızları ile birlikte kutladı. Eşi İlyas İlbey’in Kastamonu’da film çalışmalarında olduğu için katılamadığı doğum gününde iki kızı Eylül ve Eda yalnız bırakmadılar. 
 Annelerine sürpriz bir doğun günü hazırlayan iki kardeş “Öyle genç gösteriyor ki biz onu annemiz olarak değil ortanca kız kardeşimiz olarak görüyoruz” diyorlar…
Geçtiğimiz günlerde “Arasırabesk” adını  verdiği  sürpriz bir arabesk albümü hazırlayarak müzik dünyasına da adım atan tiyatro sanatçısı Yasemin Yalçın 50 yılı geride bıraktı. Yarım asırlık bir dolu dolu hayatı geride bırakan sanatçı iki kızı Eda ve Eylül ile yeni yaşını karşıladı.
Yakın arkadaşı ve albümünün prodüktörü Mazlum Çimen’in ortağı olduğu Ortaköy’deki “Yazarlar Evi” adlı mekanda doğum gününü iki kızı ile birlikte kutlayan sanatçı yakın arkadaşları ile bir araya geldi. Arkadaşlarının ve kızlarının sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptıklarını belirten sanatçı iki kızını yanına alarak üzerinde yeni çıkan albümünün kapak fotoğrafının bulunduğu pastasının mumlarını söndürdü.
Sanatçı “Beni kızlarımın yanında görenler onların ablası sanıyor. Yaşımı pek gösteren bir fiziğe sahip olmadığım için çok şanslıyım. Hiç kimse yarım asrı geride bıraktığıma ve boyumca iki çocuk sahibi olduğuma bile inanmıyor. Hatta öyle ki bazı yerlerde yaşımı çok daha büyük yazıyorlar şaşırıyorum. Ablamın doğum tarihini benim için yazıyorlar. Oysa 49’u geride bıraktım” dedi.
Yirmi gün önce “Arasırabesk” adlı albümü ile müzik dünyasına giren sanatçı arabesk şarkılardan oluşan albümü ile de büyük beğeni topladı. En geniş içerikli müzik portallarının başında gelen “TT Müzik”te “Yerli En Yeniler” sıralamasında “Sabrıma Borçluyum” adlı şarkı ile 1 numarada bulunan sanatçının keyfide oldukça yerinde.  Kısa zamanda ilgi gören albümü için iddiasız konuşan sanatçı şarkıları 70 yılların altyapısına ve özelliklerine göre seslendirdiğini belirtiyor. 
 
Canan ALATAŞ
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 6540 defa okundu
VİCDANSIZLAR!
KURALLARA UYULDU
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Unlulerin doktoru...