Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » HİPNOZLA CİNSEL TACİZ SUÇLAMASI
example1
               
17 Temmuz 2014 Perşembe 23:32:21 

HİPNOZLA CİNSEL TACİZ SUÇLAMASI


Ünlü yoga eğitmeni Prof. Dr. Akif Manaf, gözaltına alındı.Ünlü Yoga eğitmeni Prof. Dr. Akif Manaf, dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alındı. Emniyetteki sorgusu decam eden Manaf’ın bazı müşterilerini ise "içsel huzur" adı altında hipnoz ederek cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi.Manaf'ın yoga eğitimi alan bazı müşterilerine kurucusu olduğu Yoga Akademi'nin şubelerini açacağını ve bu kişileri başına geçireceğini söyleyerek yüklü miktarda para alarak dolandırdığı iddia edildi. Şikayet dilekçelerinin bazılarında Manaf'a cinsel istismar suçlaması da yöneltildiği öne sürüldü. 
 
Akademy Yoga'nın kuruculuğunu yapan Akif Manaf'ın kuracağı şubelere yoga eğiticisi ve sorumlu olarak atayacağı kişilerden yüklü miktarda para aldığı iddia edildi. Ünlü isimlere de yoga dersi veren Manaf'ın aradan geçen zaman içerisinde verdiği sözleri yerine getirmediğini ve paralarını geri alamadıklarını belirten kişiler İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na şikayetçi oldu.
 
CİNSEL İSTİSMAR İDDİASI 
 
Savcılığa yapılan şikayetler arasında Manaf'ın, yoga eğitimi ve “içsel huzur” adı altında müşterilerine hipnoz ederek cinsel istismarda bulunduğu öne sürüldü. Bazı şikayetçilerin dilekçelerinde ise eşlerinden ayrılmaları için kendilerine telkinde bulunduğu iddia edildi.
 
ŞİKAYETÇİLER DİNLENECEK
 
Artan şikayetler üzerine Savcılık soruşturma evrakını Asayiş Şube’ye gönderdi, Manaf’ın gözaltına alınmasını istedi. Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, sabah saatlerinde Akif Manaf'ı evinde gözaltına alarak şubeye getirdi. Manaf, buradaki ilk sorgusunda hakkındaki iddiaları kabul etmedi. Manaf’ın evinde el konulan bilgisayarlar ve dökümanların incelendiği belirtildi. Manaf'la ilgili cinsel istismar suçlamasının incelendiği, şikayetçilerin ifadesine başvurulacağı ifade edildi
 
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1812 defa okundu
KIZ ÇOCUĞUNA 2 KİŞİ TECAVÜZ ETTİ!
TAYLAND’DA TATİL BAŞKADIR...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Gizli gizli......Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369