Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » ÇOCUKLARI BÖYLE KANDIRDI
example1
               
24 Mayıs 2014 Cumartesi 14:24:56 

ÇOCUKLARI BÖYLE KANDIRDI


Her erkek çocuğunun hayalidir futbolcu olmak... Ancak 51 yaşındaki sapık E.D. ufacık çocuklara mideniz bulandıracak yakınlıkta bulundu.Pendik’te, belediyeye ait halı sahada kendini futbol hocası olarak tanıtıp, 1 ay boyunca gayri resmi olarak halı sahaya giden 51 yaşındaki E.D., yaşları 10 ile 16 arasında değişen 6 çocuğa cinsel istismarda bulunmak suçundan tutuklandı. E. D.’nin garip hareketleri nedeniyle soyunma odasına yerleştirilen telefon kamerası ile yapılan çekimlerde, bazı çocukları dudaklarından öptüğü ve doktor olduğu yalanıyla, çırılçıplak soyup taciz ettiği tespit edildi.
E.D. hakkında, her mağdur için ayrı ayrı olmak üzere toplam 27 yıldan 72 yıla kadar hapis istendi. Nisan ayı içerisinde gerçekleşen ve 6 çocuğu mağdur eden olay, kendisini futbol hocası olarak tanıtan ve gayri resmi olarak halı sahaya gelmeye başlayan 51 yaşındaki E.D.’nin, orada bulunan bazı çocuklara karşı davranışlarının halı saha sorumlusu Sinan K.’nin dikkatini çekmesiyle ortaya çıktı. Şüpheli E.D.’nin çocukları sık sık öptüğünü gören halı saha sorumlusu, mevcut durumu tespit edebilmek için soyunma odasına telefon kamerası yerleştirdi. Kısa süre sonra, kendisini futbol hocası diye tanıtıp 1 ay boyunca halı sahaya giden E.D.’nin, öğrencileri soyunma odasında sırt üstü yatırıp iç çamaşırlarına kadar çıkarıp kasıklarına masaj yaptığını ve yaşları 10 ile 16 arasında değişen erkek çocukları dudaklarından öptüğünü kamera kayıtlarından tespit eden sorumlu Sinan K., soluğu savcılıkta aldı. Şikayet üzerine gözaltına alınan E.D., polis merkezindeki sorgusunun ardından çıkartıldığı adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Savcılıkça ifadeleri alınan 6 çocuk ise, E. D.’nin, kendilerine, “Ben spor hocasıyım. Yatlarım ve teknelerim var. Eğer dediklerimi yaparsanız, çok iyi futbolcu olacaksınız, çok iyi paralar kazanacaksınız. Ben aynı zamanda doktorum. Sizi muayene edeceğim” diyerek soyduğunu ve yaptığı masajla cinsel bölgelerine dokunup, dudaklarından öptüğünü söylediler.
27 YILDAN 72 YILA KADAR HAPİS
Olayla ilgili soruşturmayı yürüten Anadolu Adalet Sarayı Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, cinsel tacize uğrayan 10 yaşındaki E.T., 13 yaşındaki E.C.G. ve E.T., 15 yaşındaki M.T. ve F.T.’nin, aldırılan ruh sağlığı raporunda olayın anlatımı esnasında sıkıntı görüldüğü, 16 yaşındaki E.M.G.’nin ise ruh sağlığının bozulmadığı belirtildiği anlatıldı.
İddianamede, tutuklu sanık E.D.’nin, 16 yaşındaki E.M.G. hariç, 15 yaşından küçük olan mağdurları cinsel yönden istismar ettiği ve bu şekilde atılı suçu işlediği gerekçesiyle, her bir mağdur için ayrı ayrı olmak üzere 27 yıldan 72 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması talep edildi.
 
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 927 defa okundu
DEPREM KORKUTTU
AYAKTA ALKIŞLANDI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ikizlerinin dogum gu...