Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » ÇOCUK PARKINDA ŞAŞIRTAN OLAY!..
example1
               
08 Mayıs 2014 Perşembe 16:23:49 

ÇOCUK PARKINDA ŞAŞIRTAN OLAY!..


Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki bir mahallede aileler artık çocuklarını parka göndermiyor. İşte sebebi...Kocaeli'nin Körfez ilçesinde çocuk parkının içine baz istasyonu kuruldu. Bunun üzerine mahalle sakinleri çocuklarını bu parka göndermemeye başladı.
Yarımca Atalar Mahallesi’ndeki sahil şeridinde, iskele karşısında bulunan çocuk parkının içine Nisan ayının sonunda birkaç günlük çalışma ile baz istasyonu kuruldu.


Bir GSM firmasının belediyeden aldığı izinle kurduğu belirtilen baz istasyonu, çevrede oturan vatandaşlar arasında rahatsızlık yaratırken, birçok aile de çocuklarını bu çocuk parkına göndermemeye başladı.


Semt sakinleri, çevresi tel örgü ile kaplanan ve yaklaşılmasının son derece tehlikeli olduğuna ilişkin uyarı levhaları da konulan baz istasyonunun, çocuk parkının içine konulmasına anlam veremediklerini söyledi.


Veliler, kendileri tembihlemelerine ve engellemelerine rağmen çocukların yine de parka gittiklerini belirterek, buradan ya baz istasyonunun, ya da çocuk parkının kaldırılmasını istedi.
        
Kaynak:Ankara Haber

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 893 defa okundu
HAMİLE KADIN FECİ KAZADA CAN VERDİ!..
AYAKTA ALKIŞLANDI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ikizlerinin dogum gu...