Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » ÇOCUK YAPMAK İÇİN EVLENDİK!..
example1
               
27 Aralık 2013 Cuma 14:25:07 

ÇOCUK YAPMAK İÇİN EVLENDİK!..


Çağla Şikel, mutlu giden evliliği hakkında konuştu.Ünlü manken Çağla Şikel, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Çağla Şikel evliliğiyle ilgili merak edilen tüm soruları, nasıl bir araya geldiklerini, çocuklarını, nasıl evlenmeye karar verdiklerini ve evlendikten sonra yaşamında neler değiştiğini Hafta Sonu dergisine anlattı.
 
 
"ÇOK AĞIR VE ZOR BİR LİŞİKİ YAŞADIK"


Emre ile evlendikten bir yıl sonra oğlumuz Kuzey doğdu; evliliği ve birbirimizi yaşamaya pek vakit kalmadı. Hemen bir koşturmacanın ve tatlı heyecanın içine girdik.
 
Ama evlilik öncesinde uzun bir birlikteliğimiz vardı ve çok mücadele verdik. Çok ağır ve zor bir ilişki yaşadık. Çok test edip, denedik. Güven sorunlarını çok yaşadık.
 
"EVLİLİĞİ ÇOCUK İÇİN YAPTIK"


Evliliği çocuk için yaptık. Biz Emre ile hiçbir zaman aynı evde yaşamadık. Evlendikten hemen sonra da çocuk gelince birbirimize vakit ayıramadan bir yoğunluğun içine girdik. İkimiz de çalıştığımız için birbirini özlemek çok keyifli oluyor. Henüz monotonluk kısmına geçemedik.
 
"ÇOK TUTKULUYDUK"


Evlilik için İki kişi de çok popüler olunca biraz imkansızlıklar var gibi geliyordu bize. Niye ben Emre Altuğ’la evlenmek isteyeyim? Niye o Çağla Şıkel’le evlenmek istesin?
 
Acaba biz birbirimizle anlaşabilecek miyiz? Gerçekten birbirimizin hayatının kadını ya da erkeği miyiz? Bu tarz soruları çok sorduk. Aşk çok şiddetli olduğu için acaba geçici bir şey mi diye düşündük. Çünkü çok tutkuluyduk.
 
"EN ÇOK EMEK VEREN BEN OLDUM"


Bunların hepsi bir dönem. Biz de o dönemlerden geçtik. Ben daha çok uğraşan ve emek veren taraf oldum. Emre biraz daha korkaktı ve inanmıyordu. Çok istedim onu inandırmayı.

Kaynak:http://www.gazeteport.com.tr/haber/156505/cocuk-yapmak-icin-evlendik

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
1 ziyaretçiden ortalama 4 puan.
Bu haber 1174 defa okundu
DANIŞTAY’DAN ŞOK KARAR!..
AYAKTA ALKIŞLANDI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ikizlerinin dogum gu...