Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » BEN ’’BUTİK ÜNLÜ’’YÜM!..
example1
               
12 Aralık 2013 Perşembe 22:47:46 

BEN ’’BUTİK ÜNLÜ’’YÜM!..


Son dönemin popüler stand-up gösterisi "Kafamda Böcekler Var" ile şehir şehir dolaşıp gençlerle buluşan Yunus Günce kendini ünlü değil butik ünlü olarak tanımlıyor.Ben bu dozda tanınmayı seviyorum, daha tanınır olmak için yapılması gerekenler bana göre değil diyen Yunus Günce, stand up şovunda hem ünlüler dünyasıyla hem de kendisinin bu dünyayla ilişkisine kahkaha dolu göndermeler yapıyor.

Literatüre kazandırdığı butik ünlü kavramından başlayıp işsiz kalışını, ailesini, iş hayatını,özel hayatını kısaca o an aklında ne varsa onu anlattığı Kafamda Böcekler Var stand- up gösterisi ile izleyici karşısına çıkan Yunus Günce, şovunda izleyenleri kahkaya boğuyor.

Amacının popülerlik olmadığını ve henüz yapabileceklerinin sadece yüzde 10unu gösterebildiğini belirten yakışıklı şovmen Birçok kişinin bugünlerde geldiği o popüler noktaya, ben beş-altı sene önce gelmiştim. Benim de çok popüler olduğum dönemler oldu. O zamanlar bu kadar çok dizi yoktu. O zamanlar Kıvanç Tatlıtuğ, Mehmet Günsür, Burak Özçivit yoktu. Kızlar çaresizdi! Ben bir antikahramanım çünkü risk alıyorum diyerek şovundan tüyolar veriyor.

Ekrandan uzak kaldığı süre boyunca şovu için hazırlanan Yunus Günce, atletik vücudu ve dinç görünüşüyle de beğeni topluyor. Ünlü dediğimiz insanlar gibi yaşamıyorum ben. Bu dozda tanınmayı seviyorum. Çok ünlü olmaya göre, belli bir dozdaki tanınırlığı korumak çok daha zor. Daha tanınır olmak için yapılması gerekenlerse bana göre değil. O yüzden kendime butik ünlü diyorum diyen Yunus Günce eğlenceli vakit geçirmek isteyenleri "Kafamda Böcekler Var" şovuna bekliyor.

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 719 defa okundu
ÖĞRETMENLERİ TAŞIYAN SERVİS TIRLA ÇARPIŞTI:6 ÖLÜ!..
BAĞLAMASIYLA SUYA UÇTU
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Begeni rekoru...