Röportaj Haberleri

  Ana Sayfa » Röportaj » KADİR DOĞULU AŞKLA İLGİLİ KONUŞTU!..
example1
               
04 Ekim 2013 Cuma 15:23:16 

KADİR DOĞULU AŞKLA İLGİLİ KONUŞTU!..


FOX’un dizisi “Fatih Harbiye”de rol alan Doğulu; “aşkın gözü kördür, aşk; insanı fevri de yapar, sakin de...” dedi.Sabah gazetesine konuşan Kadir Doğulu,; diziyi ve dizide canlandırdığı 'Macit' karakterini anlattı...


İşte ünlü oyuncunun konuşmalarından satır başları:
“Fatih Harbiye çok beğenerek okuduğum bir kitaptı, senaryosu da harika geldi; diyalogları çok güzeldi. Kadro oluşturulmaya başlandığı zaman da ilgi çekici olmaya başladı. Güzel bir ekip olduk diye düşünüyorum.
 
KADINLARI DİNLEMEYİ SEVİYORUM


Bu projeye başlamadan önce saçlarımı uzatmaya başlamıştım ama şekline karar vermemiştim. Bu karakterle birlikte saçlarıma şekil verdim, sakallarımı da biraz uzattım. Duruşum ve yürüyüşümdeki farklılıkları ortaya çıkarmaya çalıştım 'Macit'le ilgili.


Dizide canlandırdığım 'Macit' karakteri gibi, benim de kadınlarla aram iyidir. Çapkın demek istemiyorum ama insanlarla iletişimi benim gibi; kadınları anlamayı, dinlemeyi seviyor. 'Macit'in doğup büyüdüğü ortamla, benim yaşadığım ortamın bambaşka olduğu aşikar tabii ama onu da aldığımız eğitimle kapatıyoruz.
 
PİŞMAN DEĞİLİM


Benim için aşkın gözü kördür. İnsan, aşkın güzelliğini tattıktan sonra başka güzelliklere gözünü kapatıyor. Kötüsünü, iyisini o an tartamıyor. Aşk; insanı fevri de yapabiliyor, çok sakin de... Aşık olan birisinin hareketleri kestirilemez, o yüzden o anı yaşamadan yorum yapmak çok zor.


Elimde olsa, bu mesleğe bundan 10 yıl önce başlamak isterdim. Şansım da vardı; sadece hayat şartları, beni başka işler yapmaya itti. Pişman değilim, geçmişimden mutluyum ama yine de başarı basamaklarını daha önce tırmanmak isterdim. “
 
Kaynak:Dizifilm.com

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
2 ziyaretçiden ortalama 5 puan.
Bu haber 7390 defa okundu
AİLESİNE VEDA NOTU YAZIP İNTİHAR ETTİ!..
YENİ SİNGLE
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Röportaj HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Lazer hakkinda merak...