Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » GÜLBİN VARDAR: KIZIMI İSTİYORUM!..
example1
               
03 Ağustos 2013 Cumartesi 17:49:25 

GÜLBİN VARDAR: KIZIMI İSTİYORUM!..


Şarkıcı Gülbin Vardar, velayeti kendisinde olan 11 yaşındaki kızı Aslı Aleyna’nın eski eşi işadamı Ali Uğur Akbaş tarafından kendisine verilmemesi üzerine gözyaşlarına boğulduŞarkıcı Gülbin Vardar, velayeti kendisinde olan kızı 11 yaşındaki Aslı Aleyna’nın manken-oyuncu Yeliz Yeşilmen ile evlenen eski eşi iş adamı Ali Uğur Akbaş tarafından verilmemesi üzerine gözyaşlarına boğuldu. Şarkıcı Vardar, “Mahkeme kızımı bana verdi ama geri alamıyorum, bu nasıl adalet? Kızımı istiyorum” diyerek ağladı.


Şarkıcı Gülbin Vardar 12 yıl önce evlendiği Adanalı işadamı Ali Uğur Akbaş'dan 4 yıl önce boşandı. 11 yaşındaki kızı Aslı Aleyna'nın velayeti anne Vardar'a verildi. Mahkemenin kararıyla yaz aylarında Akbaş'ın kızını görmesi ve yanında kalması da karara bağlandı. Yaz tatili nedeniyle Akbaş, kızı Aslı Aleyna'yı geçen yıl Adana'ya getirdi.


‘ESKİ EŞİM KIZIMI KAÇIRDI'


1 ay sonra kızının geri getirilmemesi ve kızıyla görüşememesi üzerine çığlına dönen şarkıcı Vardar, kızını almak için annesi Leyla ile birlikte defalarca Adana'ya geldi. Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Ancak, kızını bir türlü alamadı.


Vardar’ın şikayeti üzerine MHP’den Adana’nın Çukurova İlçe Belediye Başkanlığına aday adayı olan Akbaş, Adana 3'üncü Sulh Ceza Mahkemesi'nce ‘Çocuğun kaçırılması ve alıkonulması, basit tehdit' suçlarından açılan davada 3 ay hapis cezasına mahkum edildi. Karara rağmen yine Vardar kızına kavuşamadı.


KIZINI YİNE ALAMADI


İstanbul’da yaşayan ve kızını almakta kararlı olan şarkıcı Vardar, annesi ile birlikte Adana’ya geldi. İcra memurları ve jandarmayla birlikte kızını almak için eski eşi Akbaş’ın oturduğu siteye gitti. İçeri alınmayan Vardar, kendisi ile görüştürülen kızı Aslı Aleyna’nın kendisini istememesi üzerine sinir krizi geçirdi.


‘KIZIMIN GÖZÜNÜ BOYAMIŞLAR’


Sosyal hizmet uzmanı ve jandarmanın tuttuğu tutanakla bir daha kızını alamamının üzüntüsünü yaşayan acılı anne Vardar, kızının lüks yaşamla kandırıldığını belirterek, “Ali Uğur Akbaş ve yeni eşi Yeliz kızımın gözünü lüks hayatla boyamışlar. Kızım bana mesaj atarak gelmek istediğini ancak babasının kendisini göndermediği bildirmişti. Kızım korkudan beni istemediğini söylüyor. Ali Akbaş, bana telefon açarak ‘Adana'dan kızımı alamazsın, yargı benim, devlet benim’ dedi. Doğru söylüyor. Alamadım. Yargı kendisi. Çıldıracağım. Mahkeme kızımı bana verdi, ama alamıyorum. Bu nasıl adalet?” diye isyan etti. Vardar, kızını almak için hukuk mücadelesini sürdüreceğini söyledi.


‘REKLAM PEŞİNDE’


Ali Uğur Akbaş ise, eski eşi Vardar’ın reklam peşinde olduğunu belirterek, “Kızım annesini istemiyor, benim yanımda kalmak istiyor” dedi.
 
Kaynak:Günaydın Adana

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 3658 defa okundu
GÖBEK BAĞIYLA BOĞULMUŞ BEBEK CESEDİ BULUNDU!..
MASKE Lİ ÇEKİM
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Babar medya’ya odul...