Medya Haberleri

  Ana Sayfa » Medya » ACUN ILICALI’NIN YENİ HEDEFİ!..
example1
               
17 Haziran 2012 Pazar 19:34:56 

ACUN ILICALI’NIN YENİ HEDEFİ!..


Acun Ilıcalı, Habertürk’ten Nazenin Tokuşoğlu’na yeni planlarını anlattı.*Yeni hedefim başka ülkelere Survivor yapıp, o ülkede reytingde bir numara olmak. Romanya ve Yunanistan'la görüşüyorum. A'dan Z'ye Acun Medya yapımı olacak.

*Bizde para hiç ön planda olmadı. Bir ilginçlik yakaladıysam ve istiyorsam olayın faturası geldiğinde görürüm rakamı. Hiçbir şey kazanamasanız bile halkın beğenmesi yeter. Bu sene sadece ödüller için 2 milyon dolar harcadık. Bu dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş bir rakam. Normal bir Survivor'ın ödül bütçesi 200 bin dolar falan, Amerikalı 400 bin harcıyor, biz 2 milyon dolar harcadık. Bir dahakinde daha büyüğünü yapacağım.

*Bu sene 90 gün kaldığımız için artan bir masraf oldu, toplam maliyet 10 milyon doları buldu. Aynı prodüksiyonu 2 milyon dolara da çekerdim. O sayıda kamera ve insan kullanırsın, çekersin. Helikopter kamera kullanıyoruz iki tane, montajcılarımızın hepsi adada. Daha çok görüntü için daha çok montaj seti lazım.

*Survivor öyle bir yarışma ki çok ünlü ama survivor için yaratılmamış birini oraya götürmek çok riskli. Kendisi de biz de zarar görürüz. Survivor ruhu taşımayanı, isterse Türkiye'nin en popüler ismi olsun, götürmem.

*Bizim bir sözleşme imzalatıyoruz yarışmacıları. Kontrol bizde. Yarışmacı bize uygun olmayan bir programa çıkamaz. Bizi, kendini küçük düşürecek bir şey yapamaz. Bu en az bizim kadar onu da koruyan bir durum. Hatta kazandığı paralardan yüzde 20 alma hakkımız var sözleşmeye göre ama bu zamana kadar hiç yapmadık. Kontrolden çıkmış psikopatın teki çıktı yarışmacı mesela, sigortam olmak zorunda.

*Anıl bana sormadan bir şey yapmaz, çok efendi ve saygılı. İkinci yedekken iki yarışmacı birden çekilince geldi.   


KELEBEK

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1127 defa okundu
ÖZÜNE DÖN CEYDA!..
İLK KEZ ŞARKI DAĞITIMA GİRDİ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Medya HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Bu yazin hitlerinden...