Röportaj Haberleri

  Ana Sayfa » Röportaj » DENİZ UĞUR’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR!..
example1
               
14 Mayıs 2012 Pazartesi 03:07:03 

DENİZ UĞUR’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR!..


’Adını Feriha Koydum’ dizisinin ’Sanem’i, üç çocuk annesi Deniz Uğur’dan samimi açıklamalar... Mücadele ettiği kansere çalım atan güzel oyuncu, hiç bir zaman aklına kötü şeyler getirmemiş.Oğlu Engin Deniz'in babası İsmail Hakkı Sunat'ı 8 yıl önce talihsiz bir şekilde kaybeden, Reha Muhtar'dan olan ikizleri Mina ve Poyraz'la annelik duygusunu bir kez daha tadan Deniz Uğur, Anneler Günü' nedeniyle AKŞAM'a özel açıklamalarda bulundu. 'Adını Feriha Koydum' dizisinde 'Sanem' karakterine hayat veren, Deniz Uğur kanserle olan mücadelesini ve çocuklarına olan bağlılığını anlattı.


İLAHİ ADALETE İNANIRIM


İlk Anneler Günü hediyeniz neydi?


Büyük oğlum Engin Deniz 13, ikizlerim Mina ve Poyraz 3 yaşındalar. Bu yıl 13. kez Anneler Günü'nü yaşıyorum. Oğlum çok küçüktü. Bahçede yeni yeni koşup oynamaya başladığı dönemde papatya toplamıştı. Getirip uzattığında çok mutlu olmuştum. Yoksa bir aile büyüğünün yardımıyla alınan hediyeler beni çok mutlu etmiyor.


Oyuncu bir anne olmak zor mu?


Zor denemez ama kesinlikle yorucu. Çocuklarıma zaman ayırmam gerekiyor ve ben yapım şirketimle olan sözleşmeme buna dair maddeler ekletiyorum. Bu hem işimi iyi yapmamı hem de iyi bir anne olmamı sağlıyor. Çocuklarımla ilgilenemezsem mutsuz ve huzursuz olurum; işimde de istediğim performansı gösteremem.


Hastalığınızla ilgili zor bir süreç yaşadınız. Aklınıza kötü şeyler geldi mi?


Asla.  Çocukluğumdan beri çok sevdiklerimin ölümlerine şahit oldum. O yüzden kriz yönetiminde ben deneyimliyim. Çünkü tecrübeliyim. Sağlam durmasını bilirim. Her şeye hazırlıklıydım. İlahi adalete çok inanırım. Tanrı'nın beni çocuklarımdan ayıracağını aklımdan bile geçirmedim.

VAHŞİ BİR AMELİYATTI


BU işte moral çok önemli. Tedaviden bile daha önemli hatta. By-pass'la eşdeğer görülen, 6 saat süren önemli bir ameliyattı. Vahşi bir ameliyattı. Ameliyata girerken diş doktoruna gider gibi düşündüm kendimi. Çıkacağım dedim kendi kendime hatta makyaj çantamı en yakın arkadaşıma verdim. Çıkar çıkmaz bana versin diye. Ekip beni gördüğünde iyi görünmeliydim. Hakikaten öyle oldu. Ayıldım makyajımı yaptım ve öyle çıktım karşılarına.

İKİ MESAJ


ANNEME: Sana çok güveniyorum. Seni çok fazla seviyorum. Mümkün olduğunca uzun süre benim yanımda olmanı istiyorum!


ÇOCUKLARIMA: Benim sizi nasıl sevdiğimi çok iyi biliyorsunuz... Bunu zaten tarif etmem de mümkün değil aslında. Sadece bilin, aşkların en büyüğüsünüz... İyi ki
varsınız...

Önder SARIAHMETOĞLU-AKŞAM

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 6506 defa okundu
TEK DERDİM VAR O DA KÖPEĞİM!..
ŞIK KIYAFETLERLE TEMİZLİK
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Röportaj HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yaza damga vuracak...