Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » ADANA’DA EMNİYET BİNASININ YANINDA SES BOMBASI PATLADI
example1
               
25 Mart 2012 Pazar 01:44:27 

ADANA’DA EMNİYET BİNASININ YANINDA SES BOMBASI PATLADI


Adana Emniyet Müdürlüğü’nün Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü birimlerinin bulunduğu ek hizmet binasına 3 metre uzaklıkta bulunan evin yakınında ses bombası patladı.Adana Emniyet Müdürlüğü'nün Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü birimlerinin bulunduğu ek hizmet binasına 3 metre uzaklıkta bulunan evin yakınında ses bombası patladı. Büyük gürültüye neden olan patlamada, ölen ya da yaralanan olmadı.

Patlama, saat 23.30 sıralarında, merkez Seyhan İlçesi'ndeki Sümer Mahallesi'nde bulunan Adana Emniyet Müdürlüğü ek hizmet binasına 3 metre uzaklıktaki Altıkulaç Apartmanı'nın kapıcısı Özdemir Polat'ın oturduğu tek katlı müstakil evin yan duvarında meydana geldi. Özdemir Polat'ın evde olmadığı sırada, evin yan duvarına bırakılan ve çakmak gazı tüplerinden imal edildiği sanılan ses bombası büyük bir gürültüyle patladı.

PARÇALAR ETRAFA SAÇILDI

Patlamada yakın binalardaki evlerin camları kırılırken, ses bombasının parçaları etrafa saçıldı. Maddi hasarın oluştuğu patlamada ölen ya da yaralanan olmadı. Mahalle sakinleri korkuyla dışarı fırlarken, patlamanın ardından ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yaşadıkları korkuyu anlatan mahalle sakinleri, büyük bir gürültüyle sarsıldıklarını ve kendilerini dışarıya attıklarını söyledi. Polis, ses bombasını atanları yakalamak için çalışma başlattı.

 


 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 848 defa okundu
YAŞLILARI DARP EDİP SOYMUŞLAR
3 KIZ KARDEŞE
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Iyi ki dogdun sevval...