Kadın Haberleri

  Ana Sayfa » Kadın » LEYLA YILDIRIM’DAN POZİTİF TÜYOLAR
example1
               
07 Nisan 2021 Çarşamba 22:09:52 

LEYLA YILDIRIM’DAN POZİTİF TÜYOLAR


Influencer Leyla Yıldırım, hayatta pozitif olmanın ve gülümsemenin öneminden bahsederek, huzuru artırmak için izlenen yolda karşılaşılabilecek engeller hakkında konuştu.Kendisinin genelde pozitif tarafının ağır bastığını söyleye Leyla Yıldırım, "Telefonda konuşurken hatta mail veya mesaj yazarken bile gülümserim ki karşı tarafa enerjim geçsin" ifadelerini kullandı.

Empati yapmanın insan ilişkilerindeki önemine de değinen Yıldırım, "Karşımdakini olduğu gibi kabullenmeyi öğreneli uzun zaman oldu" diyerek, huzurunu artırmak için izlediği yolun kimi zaman 'yumuşak karnı' haline geldiğini şöyle anlattı:

"Farkettim ki hayatımdaki huzuru arttırmak için ilerlediğim bu yol karşımdakiler için yumuşak karnım olabiliyor. Kimse kırılgan olduğu kadar kırdığının farkında değil sanırım. Hassasiyet göstermediğin her konuda hassasiyet beklemek ne kadar kolay. Karşındakini sırf o an sen mutsuzsun diye demoralize etmek, kötü hissettirmek..."

HERKESE ÖRNEK BİR AİLE!

Leyla Yıldırım'ın sosyal paylaşım uygulaması Instagram'da eşi Halit Yıldırım ve oğulları Aras Bulut Yıldırım ile paylaşımlara da beğeni yapıyor. Yıldırım ailesi eğlenceli halleri ve gülen yüzleriyle de takipçilerine mutlu bir tablo sunuyor.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 587 defa okundu
İŞLETMECİLİK KONUSUNDA İDDİALI
BOL KÖPÜKLÜ KEYİF
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Kadın HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Goz kamastirdi...