Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » KAFASINI KESTİ
example1
               
02 Kasım 2020 Pazartesi 23:13:10 

KAFASINI KESTİ


KONYA(BHA)-Konya’nın Bozkır ilçesinde ilçe sakinlerinden Akli Yönden rahatsız Mustafa Sömek (56) hunharca katledip kafasını ve cinsel organını kesen Mücahit M. (41) tutuklandı.Cinayeti işledikten sonra Yalıhüyük ilçesinde yakalanan zanlı Savcılıkta hakkındaki tüm suçlamaları reddetti. Savcılığın mahkemeye sevk ettiği zanlı mahkemede tüm suçunu itiraf etti.

Mücahit M., mahkemede, "Ziyarete gittiğim dayımı göremeyince Zengibar Anadolu Lisesine doğru yürümeye başladım. Daha önceden tanımadığım Mustafa Sömek isimli şahsı gördüm ve o anda onu öldürmeye karar verdim. Yanımda bulunan bıçakla onu öldürdüm." diye ifade verdi.

Katil zanlısı Mücahit M, tutuklanarak Seydişehir Cezaevine kondu.

İlçemizin güzel, güzide insanlarından olan, herkesin sevdiği Mustafa Sömek "Mustafa Dayı"mızı kaybettiğimizi öğrendik.

Bozkır Lisesi Okulu yanındaki yolda vahşice bir cinayete kurban gittiğini öğrendi, Kamera kayıtlarına göre saldıran kişininde Şizofreni hastası bir birey olduğu düşünülüyor.

Mustafa dayı Bozkır Çağlayanlı olup Bozkır Mantakı Mahallesi'nde oturan zihinsel engelli ve Bozkır halkı tarafından sevilen bir bende ALLAH mekanını cenlet eylesin geride kalan ailesine sabırlar versin diyorum.

Ali Osman ARLI

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 10902 defa okundu
TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA
SEVGİN YALAN
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Kiz futbol takimina ...