Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » HUZURLU TATİL YAPIYORUM
example1
               
13 Temmuz 2020 Pazartesi 21:02:03 

HUZURLU TATİL YAPIYORUM


Almula Merter Churm, yaz tatilini geçirmek için çocuklarıyla beraber İngiltere’den Türkiye’ye geldi. Tatil beldelerinde salgına karşı üst düzey önlemler alındığına dikkat çeken sanatçı, “Türkiye sağlık konusunda dünyada lider konumda. Burada çocuklarımla beraber huzurla tatil yapıyorum” dedi.Tüm dünyayı saran Covid-19 salgınından en fazla etkilenen ülkeler arasında yer alan İngiltere’de yaşayan Almula Merter Churm, pandemi nedeniyle getirilen uçuş yasakları kalkar kalkmaz Türkiye’ye geldi. Yaz sezonunu kızı ve oğluyla beraber Bodrum’da açan usta sanatçı, salgına karşı alınan önlemler sayesinde Türkiye’de huzurla tatil yaptığını söyledi.

ÜST DÜZEY ÖNLEMLER

Konakladığı otelin hijyen ve temizlik uygulamalarından çok memnun kalan Almula Merter Churm, Türkiye’de genel olarak üst düzey önlemler alındığına dikkat çekti. Tüm otellerin Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu ile Dünya Sağlık Örgütü’nün yönerge ve tavsiyeleri ışığında tedbirler aldığını söyleyen sanatçı, “Türkiye sağlık konusunda dünyada lider konumda” dedi.

GÜVENLİ TATİLİN ADRESİ

Kitapları İngilizceye de çevrilen Almula Merter Churm, İngiltere’deki tanıdıklarına, okurlarına ve çevresine de tatil için Türkiye’yi önerdiğini söyledi: “Covid-19 salgınına karşı en güvenli ülke Türkiye. Oteller ve plajlarda da üst düzey önlemler alınmış. Ben çocuklarımla beraber huzurla tatil yapıyorum burada. Yurtdışından gelecek turistler de güvenle konaklayabilirler. Tanıdığım herkese güvenli ve keyifli bir tatil deneyimi için Türkiye’yi öneriyorum.”

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1260 defa okundu
İDDİALI GİRİŞ YAPTI
HÜLYA AVŞAR DESTEKLİ YENİ TEKLİ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Hedefi 12’den vurdu...