Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » ELAZIĞ’A YARDIM KONSERİ
example1
               
12 Şubat 2020 Çarşamba 20:56:05 

ELAZIĞ’A YARDIM KONSERİ


Depremzedeler için "Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası & Çukurova Filarmoni Derneği Elazığ Yardım Konseri"Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası (Ç.D.S.O.) ve Çukurova Filarmoni Derneği (ÇFD), 15 Şubat 2020 Cumartesi akşamı, Elazığ Kültür, Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği aracılığıyla tüm gelirini depremzede vatandaşlara ulaştırmak amacıyla yardım konseri düzenliyor.

“Elazığ Harput Senfonisi” başlığı altında Elazığ türkülerinin senfoni orkestrası ve koro eşliğinde seslendirileceği konseri orkestra şefi ve orkestra düzenlemelerini yapan Bujor Hounic yönetecek. Koro şefliğini Eray İnal’ın üstlendiği Nazende ÇSTMD korosunun da yer aldığı konserde Türkiye’nin önde gelen opera sanatçılarından Feryal Türkoğlu, Zeynep Halvaşi, Barış Yanç ve Mehmet Yılmaz solist olarak görev alacaklar.

Tüm orkestra üyeleri, şef ve solistlerin gönüllü olarak katılacakları konserin geliri Elazığ’da can ve mal kaybı yaşayan, yardıma ve desteğe ihtiyacı olan depremzede vatandaşlarımıza gönderilecek. 50 TL olan yardım konseri biletleri www.biletinial.com internet sitesinde satışa sunuldu. Elazığ Yardım konseri 15 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 20:00’de Adana Büyükşehir Belediyesi Konser Salonunda gerçekleşecek.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 958 defa okundu
DİJİTAL PLATFORMLARDA
OTELİM İŞGAL ALTINDA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Turkce bilmeden turk...