Kadın Haberleri

  Ana Sayfa » Kadın » ÇİFTLERİN HİKAYESİNE ÖZEL SENARYOLAR
example1
               
14 Ocak 2020 Salı 13:45:10 

ÇİFTLERİN HİKAYESİNE ÖZEL SENARYOLAR


Bir dağ evinde, Göcek’de bir kumsalda, yerden metrelerce yüksekte ve ta romantik birrestoranda … Türkiye’nin ilk evlilik teklifi planlayıcısı “Evlenelim mii”,çiftlerin hikayelerinden yola çıkarak kişiselleştirilmiş evlilik teklifi senaryoları hazırlıyor ve uyguluyorHayatın en özel anlarından biri hiç kuşkusuz evlilik teklifi…  Ancak bu teklifi kendisi ve partneri için ömür boyu unutulmaz kılmak isteyenler, detaylar arasında kaybolarak keyif yerine stres yaşayabiliyor. İşte Türkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii, teklifin tüm detaylarını kurgulayarak ve uygulayarak çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Çiftlerin hikayesine özel senaryolar

Çiftlerin hikayesinden ve yaşanmışlıklarından yola çıkarak özel senaryolar hazırlayan Evlenelim mii, bu nedenle paket sunmak yerine kişiselleştirilmiş teklifler hazırlıyor. Bu sayede kimi çift Maldivler’de gün batımında evlilik için ilk adımı atarken kimi çiftler de birdağ evinde kendileri için çalan parçanın şaşkınlığını ve mutluluğunu yaşıyor. Çiftlerin yaşam amacını ve karakterlerini de göz önünde bulunduran Evlenelimmii, macera severlerden romantik çiftlere kadar herkese uygun senaryolar hazırlıyor.

Tekliften düğüne tüm detayları romantik danışman planlıyor!

Çiftlere evlilik sürecinde danışmanlık hizmeti de veren Evlenelim mii, yalnızca evlilik teklifini planlamakla kalmıyor, düğün gününe kadar yapılan tüm hazırlıkları keyifli, sakin ve stressiz geçirmeye olanak tanıyor. Davetli listelerinin hazırlanması, düğün yemeği ve hatta nedimelerin giysileri bile ‘romantik danışman’ın desteğiyle eğlenceli bir anıya dönüşüyor.

Evli çiftlere özel sürprizler

Evlenelim mii, evlilik teklifinin yanı sıra, yıldönümü ve sürpriz organizasyonlarla evli çiftlere özel planlamalar da yapıyor. Evlendikleri günkü heyecanı yeniden yaşamak isteyen çiftler kendilerini,   veya sevdiklerinin de içinde yer aldığı sürpriz bir senaryonun içinde bulabiliyor.

Evlilik teklifi hazırlığında olanlar veya bu heyecanı yeniden yaşamak isteyen evli çiftler, Türkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii hakkında detaylı bilgiye www.evlenelimmii.com üzerinden ulaşabiliyor.

Evlenelim mii hakkında:

Türkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii, çiftlerin hikâyelerinden,amaçlarından ve karakteristik özelliklerinden yola çıkarak kişiselleştirilmiş evlilik teklifi senaryoları hazırlıyor. Evlilik teklifinden düğün gününe kadargeçen süreçte ‘romantik danışman’ desteği ile çiftlerin hayatını kolaylaştıran Evlenelim mii ayrıca, evli çiftler için de yıldönümü ve sürpriz organizasyonlar planlıyor.

www.evlenelimmii.com

instagram.com/evlenelimmii

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 49843 defa okundu
BAYANIN FAKE ÇIKTIĞI ANLAŞILDI
AİDA NEFES KESİYOR
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Kadın HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Dubai gulfood’ta...