Kültür & Sanat Haberleri

  Ana Sayfa » Kültür & Sanat » BİR AŞK ROMANI
example1
               
18 Kasım 2019 Pazartesi 20:54:52 

BİR AŞK ROMANI


Polisiye gerilim roman yazarı Gonca Çiftçioğulları, bu kez güçlü kurgusu ve etkileyici anlatımıyla kaleme aldığı bir aşk romanıyla okurlarının karşısına çıktı.Ritim Plus Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan kitap, tüm internet kitap satış noktalarında da satışa sunuldu.Yazdığı romanlarla kitapseverlerin gönlünü fetheden Çiftçioğulları, ‘Öyle Bir Bedel Ki’ ile yine yüreklere dokunacağa benziyor.

Öyle Bir Bedel Ki tanıtım bülteninden

Öyle bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk, diğer tarafta her şey ve herkes var. Sevgi ırmağı bir yandan mutluluk denizine akarken diğer yandan hüzne kanat çırpmakta. Bedeli bu kadar ağır olmamalıydı aşkın… İki kız kardeş ve birbirlerinden habersiz gönül verdikleri genç bir adam. Hastane koridorları belki aşk denilen şeyi görmüştü ama böylesine hiç tanık olmamıştı.

Yüreğindeki sesin yankısını, meslektaşının yüreğinden duyacak mı Aslı? Yoksa bedenini iyileştirdiği gibi yüreğindeki yarayı da saracak mı doktoru Canan’ın? Doğru ya, bir kalpte iki aşk taşınmaz ki. Acaba aşk mutluluk tınısını kimin kulağına fısıldayacak?

Bir aşk hikâyesi hiç bu kadar çekmemişti okuyucuyu içerisine. Kitabı okurken bazen acının, hüznün, kaybedişin gözyaşlarını dökerken bazen de mutluluk damlalarının verdiği sevinci, umudu yaşayacaksınız. Yazar ustaca kurguladığı romanını, zengin konuşma metinleriyle destekleyerek okuyucuyu aşkın içine çekmiş ve onların da hikâyeyi yaşamasını sağlamış.

Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki’nin her sayfası sizi farklı bir heyecana sürükleyecek. Okuduğunuz her sayfa, sizi sonraki sayfaya itecek ve sayfalar arasında kaybolurken kitabı nasıl bitirdiğinizi dahi anlayamayacaksınız.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 215 defa okundu
KADINLAR ÇOK ÖNEMSİYOR
SON DAKİKA İLE DÖNDÜ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Kültür & Sanat HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yuzume vurma...