Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » UTANMAZ ADAM
example1
               
16 Mart 2012 Cuma 12:37:58 

UTANMAZ ADAM


Karısını hem erkeklere para karşılığı pazarlamış, hem de eşini sattığı kişilerle toplu seks yapmış.Samsun'da Hasan M. (46) karısı F.M.'yi (41) erkeklere para karşılığı pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındı. F.M. ifadesinde eşinin zaman zaman kendisiyle para karşılığı birlikte olan kişilerle toplu seks yaptığını da iddia etti. Hasan M. gözaltına alınırken, eşi Kadın Sığınma Evi'ne yerleştirildi.


İddiaya göre inşaatlarda işçi olarak çalışan Hasan M., F.M. ile 17 yıl önce evlendi. Çiftin evliliklerinden iki çocukları oldu. Hasan M. evlendikten bir süre sonra eşini erkeklere para karşılığı fuhuş yaptırmaya başladı.


Zorla erkeklerin altına attı


16 yıl boyunca başka erkeklere kocası tarafından para karşılığı fuhuş yaptırılan F.M. yaşadığı hayattan bıkarak, 1 yıl önce belediyeden yardım alarak evini geçindirmeye çalıştı. Ancak dün akşam Hasan M. eşini döverek yeniden fuhuş yapmasını istedi. F.M. ise kabul etmedi.


Fuhuş yapmayınca tehdit etti


Bunun üzerine zanlı koca, karısını bu kez "senin fuhuş yaptığını çocuklarına ve annene söylerim" diyerek tehdit etti. Tehtdit edilen F.M. bir fırsatını bulup evden ayrılarak polise sığındı. Poliste ifade veren F.M., "Ben eşimin zoruyla yıllarca fuhuş yaptım. Bu süre içinde kocama bir otomobil bile aldım. Eşim zaman zaman benimle birlikte olmaya gelen erkeklerle beraber benimle cinsel ilişkiye bile girdi. Ancak yaşadığım hayattan bıkarak 1 yıl önce tövbe edip bıraktım. Eşim bundan sonra da beni sürekli fuhuş yapmaya zorladı. Kabul etmedim. Dün akşam da beni dövüp fuhuş yapmadığım taktirde geçmişte yaşadıklarımı çocuklarıma ve aileme anlatmakla tehdit etti. Ben artık fuhuş yapmak istemiyorum bana yardım edin" diyerek şikayetçi oldu. F.M. daha sonra Kadın Sığınma Evi'ne yerleştirildi.


Şikayetin ardından polis Hasan M.'ye yakalayarak gözaltına aldı. Çocukları, koruma altına alınan kadının ailesini teslim edilirken, konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
1 ziyaretçiden ortalama 4 puan.
Bu haber 6304 defa okundu
BURSASPOR MAÇI C.MARTESİ OYNANACAK
İLK KARELER YAYINLANDI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Aman dikkat...