Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » İDDİALI ŞARKI
example1
               
15 Ekim 2019 Salı 18:47:11 

İDDİALI ŞARKI


‘İnsan bazen kaybettiği şeylere o kadar çok takılır ki yaşamayı unutur. Bu şarkı yaşamayı tekrar hatırlamak isteyenlerin şarkısı’Alternatif Pop’un yükselen seslerinden Ceren Gündoğdu, yeni şarkısı “Kayıp”la, yazdığı şarkılarla melankolik, romantik ve samimi bir müzik dili yaratmanın peşinde olduğunu bir kez daha dinleyenlere hissettirmeye hazır.

Universal Müzik Türkiye etiketiyle 18 Ekim Cuma günü dijital dünyada yerini alacak ‘Kayıp’ın sözü ve müziğini Ceren Gündoğdu, düzenlemesini Arel Koray Nalbant yaparken, video klibin yönetmenliğini Onur Işık Cantürk üstlendi.

YAŞAMAYI TEKRAR HATIRLAMAK İSTEYENLERİN ŞARKISI…

“İnsan bazen kaybettiği şeylere o kadar çok takılır ki yaşamayı unutur. Bu şarkı yaşamayı tekrar hatırlamak isteyenlerin şarkısı olsun istedim” diyen Ceren Gündoğdu, büyük bir hüznü günlük dille anlattığı şarkısında dinleyiciye küçük ayrıntılarla etkileyici bir hikaye sunuyor.

Dream pop tuşluları ile 90’lar hüznünü buluşturan şarkı Ceren’in şarkılarında hakim olan hikaye anlatıcılığının da altını bir kez daha çiziyor ve 2020 baharında yayınlayacağı ilk albümüyle ilgili ipuçları veriyor.

 

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 176 defa okundu
GÖZ KAMAŞTIRDI
SON DAKİKA İLE DÖNDÜ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yuzume vurma...