Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » KARNAVAL GİBİ SÜNNET
example1
               
06 Ağustos 2019 Salı 13:29:48 

KARNAVAL GİBİ SÜNNET


Şanlıurfa Birecik ilçesi’nde Turizmci Genç Girişimci iş Adamı Mehmet Yaşar çocukları M. İsmail, M. Güllü ve H. Rahman için Mirkelam havuz başında dillere destan bir sünnet töreni yaptı.Yurt dışından ve ülkenin çeşitli yerlerinden gelen iş adamları ve STK temsilcileri yaşar ailesinin çocuklarının sünnet törenine katıldılar.

Aram İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Iraklı İş Adamı Sait Yakıemir, Anakara `lı iş adamı Erdoğan Tosun, Ak Parti Birecik İlçe Başkan Yardımcısı Avukat Mustafa Yaşar ,Nizip Belediye Başkan Yardımcısı İmam Bulut ,İş Adamı İbrahim Kılıç ,İş Adamı Hüseyin Çakmak , İş Adamı Kemal Kılıç ,Kirvesi İş Adamı Mehmet Güllü Öztürk ,Kanaat Önderleri  ve çok sayıda seçkin kişiler katılanlar arasında idi.

Gelen  konukların sevinçli bir şekilde gelmesi muhteşem. Konuklar arasında davul zurna eşliğinde halayların oynandığı sünnet töreninde Euro ve dolarlar havada uçuştu.

iş Adamı Mehmet Yaşar sünnet olacak çocukları M. İsmail, M. Güllü ve H. Rahman için muhteşem bir kral tahtı yapmıştı.  Gelen konuklar tarafından beğeni ile karşıladılar.M. İsmail, M. Güllü ve H. Rahman Yaşar Sünnet olan çocuklar halayda oynarken dolarlar ve Eurolar havada uçuştu.

Yaşar ise çocuklarımın sünnet törenine katılan yurt dışından ve ülke geleninden gelen değerli dostlarıma ve akrabalarıma teşekkür ediyorum. bu mutlu günümde bizi yalnız bırakmadıkları için herkese tek tek teşekkür ediyorum dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 740 defa okundu
ADAM OLAYDIN
YURTSEVEN KARDEŞLER DÖNDÜ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yeni single yeni ima...