Müzik Haberleri

  Ana Sayfa » Müzik » HAYRANLARI MERAK İÇİNDE...
example1
               
07 Mayıs 2019 Salı 11:55:59 

HAYRANLARI MERAK İÇİNDE...


Bahar Gelir, “Padişah” şarkısında sultan oldu, büyük aşk duyduğu padişahına seslendi. Sanatçının DMC şirketinden çıkardığı şarkısında hangi sultana hayat verdiği ise merak konusu: Hürrem Sultan mı, Kösem Sultan mı yoksa Gülbahar Sultan mı?Ünlü sanatçı Bahar Gelir, müzik direktörlüğünü Selami Şahin’in yaptığı “İlla da” albümünün üçüncü video klibini “Padişah” şarkısına çekti. Söz ve müziği şarkıcı Doğuş’a ait eserin klibi, Kilyos’ta 30 kişilik bir ekiple çekildi. Klibin yönetmen koltuğunda ise Tamer Aydoğdu oturdu.

TARİHE İZ BIRAKMIŞ BİR SULTAN

Etkileyici sözleri ve duygusal melodisiyle büyük beğeni toplayan “Padişah” şarkısı, tarihte iz bırakmış bir sultanın padişahına serzenişini anlatıyor. Büyük aşk duyduğu padişaha “Sana ben ne yaptım da sen kıymet bilmedin” diye seslenen sultanın kimliği ise merak konusu.

HAYRANLARI MERAK İÇİNDE

Şimdi Bahar Gelir hayranlarının gündeminde şu soru var: “Ünlü sanatçı bu şarkıyı Hürrem Sultan olarak Kanuni Sultan Süleyman’a mı okudu, Kösem Sultan olarak I. Ahmet’e mi okudu, yoksa Gülbahar Sultan olarak Fatih Sultan Mehmet’e mi okudu?” Bahar Gelir şarkıda hangi sultana hayat verdiğini çok yakında sevenleriyle paylaşacak.

KLİP LİNKİ " https://www.youtube.com/watch?v=1N4WIC1m-aY "

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 404 defa okundu
ENGELLİ HAKLARINA DEĞİNDİ...
İSYAN ETTİ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Müzik HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Kalk gidelim eve...