Sağlık Haberleri

  Ana Sayfa » Sağlık » İYİ OLMAYA İHTİYACIMIZ VAR...
example1
               
02 Mayıs 2019 Perşembe 20:14:47 

İYİ OLMAYA İHTİYACIMIZ VAR...


Son yıllarda pek çok insan kendisiyle olan bağlantısını kaybetmiş durumda ve kalpleri mutsuz , zihinler karışık ,içsel dengeyi kaybetmiş robot otomatlığıyla yapması gereken şeyleri duygusuzca sıradanlaştırıp yapıyor . Sorunlarına çare ve çözümler arama konusunda doğru yolları doğru insanları bulmakta zorlanıyor.İşte tam bu noktada hizmet veren bir kadın; hayatları iyileştiren ,zihinleri iyileştiren duyguları iyileştiren ruhsal ve zihinsel terapilerle iyileşmez denilen hastalıkları iyileştiren gerektiğinde arınma ve şifa terapileri ile gerektiğinde Şaman felsefesi kullanan gerektiğinde bir simyacı doğuştan getirdiği güçle  şifa dağıtan inanılmaz bir güç kaynağı  bir kadın Binnur Duman...

Bugün bir çok ruhsal ve bedensel hastalığın altında bilinç ve bilinçaltı nedenlerin yattığını söyleyen  Spiritüel Gelişim Danışmanı Binnur Duran da  yaptığı çalışmalarla insanların hayatlarında kalıcı çözümler ne kadar iyileşmeler sağlıyor.

Dünya'ya huzur ve mutluluğu yaymak  ve sağlıklı mutlu  iyi İnsan sayısını çoğaltmak için çalışmalar yapan Binnur Duran '' İnsanlara adeta format atarak bakış açılarını zihinlerini ve ruhlarını yeniden yapılandırmaya çalışıyorum. Terapiye katılanlar ve birebir yaptığım seanslara katılanlar yaşadıkları mucizevi değişim ve dönüşümden sonra yaşamları, hayata bakışları değişiyor.''dedi.

Tavsiye üzerine insanların kendisine geldiğini söyleyen Binnur Duman ' Dünya giderek kötüye doğru giderken hepimizin  iyi olmaya ihtiyacı var ve hepimiz bu konuda görevliyiz. Seanslardan sonraki değişim ve dönüşümden ve insanların hayatlarına şifa  katmaktan dolayı  çok mutlu ve görevini yerine getirmiş olarak hissediyorum'dedi.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 553 defa okundu
ÖZOKUR’U YALNIZ BIRAKMADILAR…
İSYAN ETTİ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Sağlık HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Kalk gidelim eve...