Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » CEVAHİROĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET…
example1
               
09 Ocak 2019 Çarşamba 18:38:56 

CEVAHİROĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET…


Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege bölge Başkanlığı Şahin Ekici önderliğinde Genel Başkan Ferudun Cevahiroğlu’nu makamında ziyaret ederek 2019 yılı içinde gerçekleştirilecek projeler hakkında istişare görüşemelerinde bulundu.Görüşmede atanacak iller ve ilçeler ile ilgili bilgiler veren Ekici; İzmir dönüşünde yapılacak ilk toplantı da İzmir başta olmak üzere diğer illerin atamasını yapıp hazır olan ilçelerinde mazbatalarını teslim ederek çalışmalarında kolaylık sağlayacağız dedi.

2019 Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde GESKON farkını herkes görecek inşallah.2018 yılının bölgesinde en çok ziyaret gerçekleştiren STK temsilcisi olan teşkilatımızı dikkate almayanlar seçim süreci yaklaştıklarında farkımızı hepten göreceklerdir.kendi içimizden çıkardığımız 15 aday adayı arkadaşımız ile en çok aday çıkaran STK olma özelliği taşımaktayız.önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantıda destekleyeceğimiz adayları basın yoluyla kamuoyuna duyuracağız.

"Gençler Safımıza Katılsınlar İsterim"

Partiler üstü bir hizmet anlayışı ile yola koyulan ekibimize spora ve gençliğe gönül vermiş,fikirde eylemde ve söylemde birlik anlayışı ile hareket eden ailemize genç arkadaşlarımızı,kendini genç hisseden tüm yurttaşlarımızı safımızda birlikte hareket etmeye davet ediyorum.

2019 yılı etkinliklerin bol olduğu,gençlerin projeler ürettiği bir yıl olacak.Yakın zamanda gerçekleştireceğimiz projeler ile önemli bir değişimin öncülüğünü başlatmış olacağımıza inancımız tamdır.

"Büyük Kurultayda biz de varız sesleri yükselecek"

GESKON olarak yaz aylarına doğru Ankara merkezde büyük bir gençlik kurultayı ile artık bizde varız ve buradayız mesajı vereceğiz.Yıllardır gençlik üzerine oluşturduğumuz teşkilatlamımızın gücünü gösterme zamanı geldi.Umut ediyorum ki gelecek aylarda ailemize katılacak olanlarla beraber güçlü bir yapının temelini daha da sağlam kılarak gençlerin ABİ si olma yoluna ilerleyeceğiz.

"İzmir Tamam sıra diğer illerde"

İzmir il Başkanımız Bircan Nermanoğlu Alkar hanımefendiye görevi tevdi eder etmez teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir,şu anda 14 ilçe tamamlanmış durumdadır ve kısa bir zaman sonra diğer ilçelerde hazır hale gelecektir.İzmir artık tamam gibi,diğer illerle ilgili çalışmalarımızda ivedilikle devam etmektedir.seçim süreci içinde de diğer illerimizin atamalarını yapıp yaz dönemine 8 ilin teşkilatı bitirilmiş olarak girmek istiyoruz.

"Kadınsız bir oluşum boş tenekeye benzer"

Kadınlarımızı da ;gençliğin önderliğine soyunmaları için aramızda olmaya davet ediyorum.Bir toplumun mihenk taşı şüphesiz ki kadınlardır.bu sebeple de yeni yılda biraz daha kadın üyelerimize ağırlık vereceğiz.

Ben ne yapabilirim diye gayret gösteren,dertlenen tüm kadınlarımızı çalışma ağımız içinde görmek en büyük arzumuzdur.İl başkanımızın kadın yapmamızdaki en önemli etken çok hızlı teşkilatlanabilme özelliğine sahip olmalarıdır.

TANER ÖZGÜR

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 346 defa okundu
SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ PASTASI
OTELİM İŞGAL ALTINDA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Turkce bilmeden turk...