Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » KIŞ KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI ...
example1
               
11 Kasım 2018 Pazar 22:06:35 

KIŞ KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI ...


Türkiye hafta başından itibaren soğuk ve yer yer kar yağışlı hava sisteminin etkisi altına giriyor.Meteoroloji tarafından yeni haftanın hava durumu raporu yayımlandı. Yurt genelinde hava sıcaklıkları hissedilir derecede düşerken hafta içerisinde yurdun birçok bölgesinde kar yağışı görülecek. İstanbul için kar yağışı beklenmezken Bilecik ve Bolu'da kar yağışı etkili olacak... Meteoroloji tarafından yeni haftanın hava durumu ile ilgili son rapor yayımlandı. Yayımlanan son raporda hava sıcaklıklarının yurt genelinde hissedilir derecede düşeceği tahmin ediliyor. Öte yandan yurdun bir çok kesiminde hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte kar yağışının da görüleceği raporda yer alan tahminler arasında.

KAR İSTANBUL'UN KAPISINA KAYANIYOR

Meteoroloji tarafından yayımlanan son hava tahmin raporunda yurdun birçok bölgesinde soğuk ve yağışlı havanın hakim olacağı yağışların yer yer kara döneceği tahmin ediliyor. Öte yandan en çok merak edilen soruların başında ise İstanbul hava durumu ve "İstanbul'a kar yağacak mı?" sorusunun cevabı yer alıyor. Hemen belirtelim ki bu hafta içerisinde İstanbul il genelinde kar yağışı beklenmiyor. Ancak kar İstanbul'a yakın illerde de etkili olacak. Tabiri yerinde ise "Kar İstanbul'un kapısına dayanıyor!" Yeni haftada İstanbul yakınlarına kadar gelen kar yağışı Bolu ve Bilecik'te etkili olacak. 15 ve 16 Kasım tarihlerinde kar yağışı Bolu'da, 15 Kasım tarihinde ise Bilecik'te etkili olacak. Öte yandan yeni haftada hava sıcaklıkları 8 dereceye kadar düşerken Salı, Çarşamba ve Perşembe günü il genelinde yağışlı (yağmur) hava etkili olacak.

ANKARA'YA KAR YAĞACAK

Meteoroloji tarafından yayımlanan haftalık hava durumu raporuna göre Ankara il genelinde hava sıcaklıkları Çarşamba gününden itibaren hissedilir derecede düşecek. Özellikle 15 Kasım Perşembe ve 16 Kasım Cuma günü hava sıcaklıkları sıfırın altına inecek. 15 - 16 Kasım tarihlerinde il genelinde yer yer kar yağışı görülecek.iyigunler.net

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 504 defa okundu
CEZASINI DUYUNCA PİŞMAN OLDU...
SON DAKİKA İLE DÖNDÜ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yuzume vurma...