Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » KOMPRESÖRLE ARKADAŞINI ŞİŞİRDİ!
example1
               
13 Mart 2012 Salı 12:07:10 

KOMPRESÖRLE ARKADAŞINI ŞİŞİRDİ!


Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, tanklarda taşlama ile temizlik işi yapan bir firmada çalışan iki arkadaşın, havalı kompresörle şakalaşması hastanede bitti. 

Kocaeli Körfez İlçesi’nde bulunan ve bölgedeki sanayi kuruluşlarının petrol ve benzeri depolama tanklarında taşlama yöntemiyle temizlik yapan firmada çalışan Bünyamin Ç. (37) ile iş arkadaşı Ümmet G. (38), iş bitimi sonrası havalı tabanca ile üzerlerini temizlemeye başladı.

Soyunma odasında basınçlı hava veren tabancayı üzerlerine tutarak tozları temizleyen iki arkadaş şakalaşmaya başladı. Kompresör tabancasını eline alan Bünyamin Ç., arkadaşı Ümmet G.’nin üzerini  temizledi. Daha sonra Ümmet G., Bünyamin Ç.‘nin giysilerini temizlerken hava musluğunu sonuna kadar açtı.

TABANCAYI MAKATINA SOKTU

Bünyamin Ç.’nin giydiği iş tulumu düşerken, şakanın dozunu kaçırıp havalı tabancayı makatına soktu. Bünyamin Ç.’nin karnı bir anda havayla doldu.

Bağırsakları havayla dolan ve karnı şişen Bünyamin Ç., işyerine çağırılan ambulansla Derince Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alındı.

11 YIL ÖNCE DE İZMİR'DE YAPILMIŞTI

Kocaeli’de yaşanan ‘hava kompresörlü’ şaka 2001 yılında İzmir’de de meydana gelmişti. İzmir’in Sarnıç Fatih Mahallesi 142. sokakta bulunan bir mobilya imalathanesinde çalışan Ufuk Kilerci (31), iş arkadaşı R.Ö.’nün (41) makatına kompresörle hava vermiş ve R.Ö. hastaneye kaldırılarak ameliyat edilmişti.

Bu haberi nasıl buldunuz :
1 ziyaretçiden ortalama 5 puan.
Bu haber 625 defa okundu
EVLİLİK BİTTİ REKLAMDA BİTTİ
AKMAN EN İYİ YARDIMCI ERKEK…
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Fuhus operasyonu…...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369