Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » YANINA 2 ÇOCUĞUNU DA ALDI VE...
example1
               
09 Eylül 2018 Pazar 11:45:38 

YANINA 2 ÇOCUĞUNU DA ALDI VE...


Bodrum’dan Muğla’ya akrabasının düğününe katılmak için yola çıkan Ayşegül Yılmaz’dan haber alınamaması üzerine güvenlik güçleri harekete geçti. Genç kadının şiddetli geçimsizlik nedeniyle sığınma evine başvurduğu ortaya çıktı.Bodrum Gümüşlük'te yaşayan evli ve 2 çocuk annesi Ayşegül Yılmaz, Muğla'da bir yakınının düğününe gitmek için yola çıktı. 2 gündür ulaşılamayan Yılmaz ve çocukları için polis harekete geçti. Muğla'nın Bodrum İlçesi Gümüşlük Mahallesi'nde yaşayan ev kadını Ayşegül Yılmaz, pazartesi günü, kızı Azra Yılmaz (7) ve oğlu İbrahim Yılmaz (5) ile birlikte, Muğla merkezde oturan akrabasının düğününe gitmek için evinden ayrıldı. Eşinin telefonuna ulaşamayan, en son düğünde görüldüğünü öğrenen Ali Yılmaz, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne kayıp başvurusunda bulundu.

 "ARAMIZDA SORUN YOKTU, GÜLE OYNAYA DÜĞÜNE GİTTİ"

 Çalışma başlatan polis ekipleri, ilçedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Ali Yılmaz ise Facebook hesabından, eşi ve çocuklarının fotoğrafını paylaşarak, görenlerin kendisine ulaşmasını istedi. Gümüşlük Mahallesi'nde ahşap işlemeciliği yapan Ali Yılmaz, "Aramızda herhangi bir problem yoktu. Güle oynaya düğüne gönderdim ve düğünden sonra kayıplara karıştılar. Her yerde arıyoruz. Bilen ve görenlerin insaniyetlik namıma güvenlik güçlerine haber vermesini rica ediyorum" dedi.

ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK NEDENİYLE TERK ETMİŞ

 Güvenlik güçleri ve yakınlarının aradığı Ayşe Gül Y., kayıp olduğu yönündeki haberler üzerine, bulunduğu ildeki polis merkezine giderek, eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığı için evini çocuklarıyla birlikte terk ettiğini, boşanmak istediğini söylediği ortaya çıktı. Bunun üzerine Ayşe Gül Y. ve çocuklarına sahip çıkıldığı, kadın sığınma evine yerleştirildiği belirtildi.İyigunler.net

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 226 defa okundu
DERİN DEKOLTE...
HELAL SANA TUĞBA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Tirlamisim...