Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » TÜRK SİYASETİNİN DÜRÜST İSMİ...
example1
               
22 Mayıs 2018 Salı 16:34:52 

TÜRK SİYASETİNİN DÜRÜST İSMİ...


Türk Siyasetinin başarılı isimlerinden, Ak Parti 22. ve 24. Dönem Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ,yeniden Milletvekilli adayı oldu.İki dönem Elazığ Milletvekilliğini başarı ile yapan donanımlı siyasetçi Zülfü Demirbağ,halkın büyük isteği üzerine yeniden milletvekili adayı oldu. Halkın sorunlarıyla ilgilenip ve çözüm aramanın kendisini inanılmaz mutlu ettiğini her fırsatta dile getiren Demirbağ’ın adaylığı sevenleri tarafından büyük sevinçle karşılandı.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Zülfü Demirbağ kimdir?

Zülfü Demirbağ, 13 Şubat 1956'da Elazığ Palu'da doğdu. Babasının adı Arslan Nedim, annesinin adı Vacide'dir.İnşaat Mühendisi; Fırat Üniversitesi Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi.Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştı. Doğuş İnşaat Samsun Derbent Barajı mühendisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Müdürü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Danışmanı olarak görev yaptı. Elazığ İlim ve Hayra Hizmet Vakfı Genel Başkanlığı görevini yürüttü.

Bu haberi nasıl buldunuz :
137 ziyaretçiden ortalama 4.9 puan.
Bu haber 3969 defa okundu
YİNE YAPTI YAPACAĞINI...
ŞİFAYI TÜRKİYE’DE BULDU...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

14 haziran’da vizyon...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369