Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » BASIN AÇIKLAMASI…
example1
               
07 Nisan 2018 Cumartesi 16:33:35 

BASIN AÇIKLAMASI…


Geçtiğimiz gün, Muhteşem Yüzyıl dizisinde ’Behram Paşa’ rolünü canlandıran oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin de aralarında bulunduğu 5 kişi hakkındaÜnlü oyuncu Adnan Koç’un avukatı Yılmaz Aboşoğlu, konuya ilişkin detayları yayımladığı basın açıklaması ile paylaştı.

İşte o açıklama;

 

Oyuncu ve ses sanatçısı olan müvekkil; Adnan Koç’un uyuşturucu kullanmak suçundan dolayı tutuklandığı yönünde 23.03.2018 gününden beri yazılı ve görsel basında bir takım haberler yayınlanmaktadır.

Müvekkil Adnan Koç ve kardeşleri, işyerlerinde arama yapmak isteyen polis memurlarıyla girmiş oldukları münakaşa ve sonrasında karşılıklı kavga neticesinde, mağdur oldukları eylemde göz altına alınmış olup; çıkarıldıkları mahkemece görevli memura mukavemet, kişiyi hürriyetten yoksun kılma ve polis silahının zorla alınmasından dolayı GASP suçundan tutuklanmışlardır.

Yazılı ve görsel basında, sosyal medya hesaplarında bahsedildiği gibi; Uyuşturucu kullanmak veya ticareti yapmak eyleminden dolayı herhangi bir tutukluluk söz konusu değildir.

Saygıyla bilgilerinize duyurulur.

Canan ERDİL

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 290 defa okundu
BAŞKAN USTA,HASTANEYE GİTTİ…
İSTANBUL’DA SÜRPRİZ BULUŞMA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ulkemize geliyor...