Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » İLK SİNGLE’INI YAYINLADI...
example1
               
27 Mart 2018 Salı 20:39:56 

İLK SİNGLE’INI YAYINLADI...


Yıldız Asyalı uzun süredir rafta tuttuğu ve ürettiği şarkılarını dinleyicilerle buluşturma hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı.Sunucu, oyuncu ve müzisyen kimliğine şarkı söylemeyi de ekleyen Asyalı, ilk single'ı ”Benim Hikayem”i  Garaj Müzik etiketiyle yayınlıyor.Duygusal yapısı ile ilk dinleyişte kalbe dokunan "Benim Hikayem" in söz ve müziği Yıldız Asyalı'ya, aranjörlüğü ise Erim Ardal tarafından yapıldı.

5 yaşından beri sahnede olan ekranlardan da tanıdığımız müzisyen ve oyuncu Yıldız Asyalı 1992 yılında İstanbul Devlet Opera ve balesi çocuk korosunda başladığı müzik serüvenini, konservatuvarda keman bölümünde okuyup,keman dalında Türkiye ikincisi seçildikten sonra, çeşitli orkestralarla konserler, müzikal ve jazz şarkıcılığıyla devam ettirdi. Kendi söz ve bestelerini müzik dünyasıyla paylaşmaya 13 yaşında başladı. Çeşitli program jenerikleri ve dizi müzikleri besteciliği dışında ilk albüm çalışması olan  mp3 gurubunun albümdeki tüm parçalar kendisine ait olmakla birlikte,sözlerini yazdığı ;müzikleri aynı zamanda aranjörü olan Onno tunç beste yarışması ödüllü Erim Ardal a ait olan “Arkadaşça”şarkısını Altın Güvercin Kuşadası şarkı yarışmasında finale kalarak seslendirdi.

Mehmet Ali BABAR

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 134 defa okundu
KOYU BİR SİBEL CAN HAYRANIYDI…
20 YAŞIMI KUTLUYORUM...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Tam destek......Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369