Dünya Haberleri Haberleri

  Ana Sayfa » Dünya Haberleri » NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI...
example1
               
18 Mart 2018 Pazar 13:50:21 

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI...


Güneydoğu Asya ülkesi Tayland’ın en önemli kültürel merkezlerinden Chiang Mai’de maymunları görmek isteyen turistin başına gelenler, çevredekileri adeta kahkaha komasına soktu. 

ABD'nin Los Angeles şehrinden arkadaşlarıyla Tayland'a gelen Brittany Bowman, bir maymunun bacaklarına tutunup tırmanmasına izin verince olanlar oldu.İngiliz The Mirror gazetesinin internet sitesine yansıyan habere göre; maymun, Brittany'nin üstüne atlarken, üzerindeki straplez body'nin çıkmasına neden oldu.Bu anlar Brittany'nin arkadaşlarınca kaydedilirken, Amerikalı turist ve çevredekiler kahkahalara boğuldu. Brittanny bir yandan gülerken, bir yandan kıyafetini toplamaya çalıştı.Maymun üzerine sıçradığında çok korktuğunu ve üstündeki giysiyi açabileceğini düşünemediğini söyleyen Brittanny, "Maymunun sahipleri, anne sütü arıyor olabileceğini söyledi" dedi.Her şeyin bir anda geliştiğini aktaran Amerikalı turist, yaşananların kamerayla kaydedilmesine çok memnun olduğunu da sözlerine ekledi.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 236 defa okundu
İDDİALI AÇIKLAMALARDA BULUNDU…
AKMAN EN İYİ YARDIMCI ERKEK…
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Dünya Haberleri HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Fuhus operasyonu…...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369