Dünya Haberleri Haberleri

  Ana Sayfa » Dünya Haberleri » CİNSEL İLİŞKİDEN...
example1
               
10 Mart 2018 Cumartesi 18:54:07 

CİNSEL İLİŞKİDEN...


Amerika’da 28 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi lise öğretmeni, 17 yaşındaki bir öğrencisi ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı.Tutuklanan öğretmenin bir buçuk yıldır ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Amerika'da 28 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi lise öğretmeni, 17 yaşındaki bir öğrencisi ile ilişki yaşadığı ortaya çıkınca tutuklandı. Polis, bir buçuk yıldır ilişki yaşadıklarını itiraf ettiklerini söyledi.

ÖĞRETMEN KENDİNDEN 11 YAŞ KÜÇÜK ÇOCUKLA İLİŞKİSİ VARMIŞ

Amerika'da 28 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi lise öğretmeni Stephanie Henry Pruett, 17 yaşındaki bir öğrencisi ile ilişki yaşadığı ortaya çıkınca tutuklandı.

BİR BUÇUK YILDIR İLİŞKİLERİ OLDUĞUNU İTİRAF ETTİLER

Polis, tarih öğretmeni olduğu belirtilen Stephanie'nin bir öğrencisi ile ilişkisi olduğuna dair bir ihbar aldı. Öğretmen ve öğrencinin alınan ifadelerinde ikili arasında geçen senenin Ekim ayından itibaren ilişki olduğunu kabul ettikleri ortaya çıktı.

20 YIL HAPİS CEZASI ALABİLİR

Daha öncede Jacksonville Devlet Üniversitesinde danışmalık yapan öğretmen suçlu bulunması halinde yirmi yıla kadar hapis cezası alabilir. (Bursa Hakimiyet Gazetesi)

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 219 defa okundu
KÖTÜ KADIN KAHRAMANI...
AKIMI ÇOK YANLIŞ ANLADI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Dünya Haberleri HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Cassido,2019 yaz kre...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369