Dünya Haberleri Haberleri

  Ana Sayfa » Dünya Haberleri » DERİN YIRTMAÇLI KIYAFET…
example1
               
21 Şubat 2018 Çarşamba 16:24:15 

DERİN YIRTMAÇLI KIYAFET…


Rus model Natalia Vodianova’nın ülkesindeki yardıma muhtaç çocuklar için düzenlediği geceye güzel model Kimberley Garner, derin yırtmaçlı kıyafetiyle damga vurdu. Moda, müzik, TV dünyasının ünlüleri ile Londra cemiyet hayatının önde gelenleri özel bir yardım gecesinde buluştu.



RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

 

Kendisi de zor bir çocukluk geçiren Rus model Natalia Vodianova'nın ülkesindeki yardıma muhtaç çocuklara daha iyi hayat koşulları sağlamak için kurduğu Naked Heart Foundation adlı kuruluşa yardım toplamak amacıyla düzenlenen gece renkli görüntülere sahne oldu.

GECEYE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

Supernova lakaplı model Natalia Vodianova'nın ev sahipliği yaptığı gecenin konukları arasında Izabel Goulart, Lara Stone, Hailey Baldwin, Kimberley Garner, Lottie Moss, Doutzen Kroes gibi modellerin yanı sıra şarkıcı Talia Storm ve TV, sanat dünyasının ünlüleri vardı. Londra cemiyet hayatının ünlülerinin de konukları arasında bulunduğu gecede vakıf için hatırı sayılır miktarda bir gelir elde edildi.

GÜZEL MODEL RÜZGAR KURBANI OLDU

Naked Heart Foundation'ın gecesinde en çok dikkat çeken konuklardan biri de Kimberley Garner oldu. Dizi oyuculuğunu bırakıp moda dünyasına adım atan Garner, parti mekanına girerken rüzgar kurbanı oldu.(Bursa Hakimiyet Gazetesi)

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 234 defa okundu
KEDİCİKLERİN PROGRAMA ÇIKMAYACAĞI ÖĞRENİLDİ…
AKMAN EN İYİ YARDIMCI ERKEK…
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Dünya Haberleri Haberleri



En Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Fuhus operasyonu…...



Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369