Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » KAÇ BABA KAÇ KONAK’TA…
example1
               
11 Ocak 2018 Perşembe 16:28:11 

KAÇ BABA KAÇ KONAK’TA…


İrfan Kangı’nın yönetmenliğini yaptığı,’Kaç Baba Kaç’ izleyenlerini gülmekten kırıp geçirmeye devam ediyor.Ceyhun Fersoy, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Ferdi Akarnur, Hakan Bulut, İrfan Kangı, Merve Sevi, Meltem Parlak, Nihan Tarhan, Orçun Kaptan, Özgür Şenyer, Sibel Tomaç gibi bir birinden başarılı oyuncukların yer aldığı tiyatro oynu bu akşam İzmir Konak’ta hayranlarıyla buluşuyor.

KONUSU:

Bir hastanenin doktorlar odasında geçen ve 2 saat boyunca düşmeyen temposu ile kahkahalar attıran kaç baba kaç, Rektörlüğe giden yolda çok önemli bir konuşma yapmaya çalışan Dr. David Morgan’ın başına gelen olayları anlatıyor. Aynı hastanede 18 yıl önce gönül ilişkisi yaşadığı kadının senden çocuğum var diyerek hastaneye gelmesiyle karışan olaylar David’in karısının gelmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu şenliğin için hastanedeki doktorlar ve hemşireler ile birlikte bir rektör, bir polis, yaşlı bunak bir hasta ve 18 yaşında babasını arayan sinirli bir çocukta eklenince işte huzurlarınızda “KAÇ BABA KAÇ”

Almina Besra BABAR

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 817 defa okundu
AKTÖRLER EGOİST...
SÜRPRİZ BESTECİ...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Kendine guveniyor......Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369