Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » ADLİ KONTROLLE SERBEST
example1
               
08 Ocak 2018 Pazartesi 15:56:31 

ADLİ KONTROLLE SERBEST


Adını Feriha Koydum ve Güllerin Savaşı dizilerinde rol alan oyuncu Feyza Civelek ve arkadaşı Helin Ecem A. trafikte ehliyet ve ruhsat kontrolü yapan polis memurlarına direnince karakolluk oldu.Oyuncu Feyza Civelek'in alkol kontrolü adliyede bitti Dizi oyuncusu Feyza Civelek ile arkadaşı Helin Ecem A.'nın alkol kontrolü sırasında polisin elini ısırması önce karakola ardından adliyeye taşındı. Beşiktaş'ta alkol kontrolü uygulamasında polisle tartışan oyuncu Feyza Civelek ve arkadaşı Helin Ecem A., adliyelik oldu. Polise mukavemet suçundan gözaltına alınan ikili adli tedbir kontrolüyle serbest bırakıldı. Bacağından, yüzünden yaralanan Civelek ile çatlayan kolu alçıya alınan Elif A. da polislerden şikayetçi oldu. Civelek, "Polis, yumruk atarak beni yere yatırdı. Arkadaşım panik ile oradan aracıyla ayrıldı. Bana yerdeyken kelepçe vurdular. Bana yumruk atan polisin elini ısırdım. İki polisten şikayetçiyim" dedi.

Adliye çıkışında yüzünü gizlenmeye çalışan Civelek, basın mensuplarının görüntü almaması için adliye çevresinde köşe kapmaca oynadı. Civelek'in arkadaşı Elif, adliyeden çıkar çıkmaz taksiye binerken, defalarca korna çalmasına rağmen Civelek, meydana doğru kaçtı. Bir süre meydanda tur atan Civelek, tekrar adliye önüne geçerek taksiye bindi. Takside de bir süre gazetecilerin gitmesini bekleyen Civelek, çabaları sonuçsuz kalınca taksiyi hareket ettirdi ve olay yerinden uzaklaştı.

Adını Feriha Koydum ve Güllerin Savaşı dizilerinde rol alan oyuncu Feyza Civelek ve arkadaşı Helin Ecem A. dün gece Beşiktaş'ta alkol kontrolü sırasında polis memurlarıyla tartıştı. İddiaya göre, Ortaköy Muallim Naci Caddesi üzerinde polis önce, ehliyet ve ruhsatını vermeyen sürücü Helim Ecem'i araçtan zorla indirererek, yere yatırdı. Buna tepki veren Feyza Civelek de yere yatırılarak kelepçelendi. Bu sırada Helin Ecem karışıklığı fırsat bilerek aracıyla olay yerinden kaçtı. Civelek, bacağından ve yüzünden, arkadaşı Helin Ecem A. ise kolundan yaralandı. Helin Ecem A. daha sonra taksiyle Beşiktaş Polis Merkezi'ne teslim oldu. Gözaltına alınan iki arkadaş önce hastaneye götürüldü. Helin Ecem A.'nın kolunun çatladığı ve alçıya alındığı, Civelek'in ise bacağında ezikler ve yüzünde ve vücüdunun değişik yerlerinde yaralar olduğu öğrenildi.

Polise mukavemet suçundan gözaltına alınan ikili, sabah İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na çıkarılarak sorgulandı. Savcılık şüpheli ikiliyi adli kontrol tedbiri uygulanması talebiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk etti. İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne çıkarılan Civelek ve Ecem A. sorgularında kendilerine vurduklarını ileri sürdükleri polisler İsmail İ. ve Servet K.'dan şikayetçi oldu. Evlerine en yakın karakola giderek haftada bir gün imza atmalarına karar verilen ikili serbest kaldı. "

 Evine giderken polisin önüne atlayarak aracını durduğunu ileri süren Helin Ecem A. ifadesinde, "Aracımı sağa çektim. Saçımdan ve kolumdan tutarak araçtan indirip beni yere yatırdılar. Diğer polislerde Feyza'yı yere yatırdı. Beni polis aracına soktular. Arkadaşımı almaya çalışırlarken ben aracıma binerek olay yerinden uzaklaştım. Sonra bir taksiye binerek yeniden olay yerine geldim. Kimseyi göremeyince taksiyle polis merkezine gitttim. Polis memurları İsmail İ. ve Servet A.'dan şikayetçiyim" dedi. Feyza Civelek ise, "Polis, yumruk atarak beni yere yatırdı. Arkadaşım panik ile oradan aracıyla ayrıldı. Bana yerdeyken kelepçe vurdular. Bana vuran polisin elini ısırdım. İki polisten şikayetçiyim" dedi.iyigunler.net

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 245 defa okundu
KAR YAĞIŞI...
ÖRNEK ALINACAK SÖZ...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Avrupa medyasi genis...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369