Dünya Haberleri Haberleri

  Ana Sayfa » Dünya Haberleri » ÖNCE ESRAR İÇİRDİM SONRA İLİŞKİYE GİRDİK…
example1
               
10 Aralık 2017 Pazar 14:43:06 

ÖNCE ESRAR İÇİRDİM SONRA İLİŞKİYE GİRDİK…


İngiltere’de 15 yaşındaki çocuğa esrar içirerek cinsel istismarda bulunan 28 yaşındaki Amanda Leather, 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.28 yaşındaki Amanda Leather isimli kadın, "15 yaşındaki çocuğa esrar içirerek cinsel arzularını tatmin etmek amacıyla ilişkiye girmek ve kanıtları ortadan kaldırmak için çocuğun telefonunu parçalamak" suçlarından hapis cezası aldı. 

İngiltere'nin Leeds kentinde yaşanan olayda Amanda Leather, evine çağırdığı ismi açıklanmayan 15 yaşındaki çocuğa önce esrar içirdi, daha sonra da baştan çıkararak ilişkiye girdi. Olay ise, çocuğun Amanda ile ilişkiye girdiğini gurulanarak anne ve babasına anlatmasıyla ortaya çıktı. Şoke olan anne ve baba da doğal olarak soluğu poliste aldı. 

Mahkemeye çıkarılan Amanda, çocuk ile beraber televizyon izledikleri sırada çocuğa esrar verdiğini, çocuğun sırtına mesaj yaparak çocuğu baştan çıkardıktan sonra cinsel ilişkiye girdiklerini kabu etti.

Amanda ile istismar ettiği çocuk arasında geçen cinsel içerikli mesajlar da mahkemede delil olarak kullanıldı. Mahkeme kadına, reşit olmayan çocuğu baştan çıkarıp ilişkiye girme ve sonrasında delilleri yok etmek için çocuğun telefonunu kırma suçlarından beş yıl hapis cezası verdi. Kaynak: Mahkemede her şeyi anlattı: Önce esrar içirdim sonra ilişkiye girdik.KAYNAK:Olay Gazetesi

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 325 defa okundu
KIRMIZILARA BÜRÜNDÜ...
BİNLERCE BEĞENİ...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Dünya Haberleri HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

guvenlik kameralari ...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369