Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » GERİ DÖN YOKSA ÇOCUKLARINI ÖLDÜRÜRÜM...
example1
               
08 Aralık 2017 Cuma 14:45:15 

GERİ DÖN YOKSA ÇOCUKLARINI ÖLDÜRÜRÜM...


Olay Adana’da yaşandı. Yönetici asistanı olduğu öğrenilen 34 yaşındaki Emine Tunç, 2000 yılında perde dikim işi yapan 41 yaşındaki Osman Çiftçi ile evlendi. Evliliklerinden 1 kız ve 1 erkek çocukları oldu. Emine Tunç 5 yıl önce anlaşamadığı için Çiftçi’den ayrıldı. Genç kadın bir süre sonra 41 yaşındaki Serdar Ağırağaç’la sevgili oldu. Ağırağaç’la resmi nikâhsız olarak yaşayan genç kadın, daha sonra sosyal medya üzerinden 2 çocuk babası Nihat Yıldırım’la arkadaş oldu.Genç kadın Ağırağaç’tan ayrıldı, Nihat Yıldırım’la aşk yaşamaya başladı.  Serdar Ağırağaç, terk edilmeyi kabullenmedi. Emine Tunç’u “Geri dön yoksa çocuklarını öldürürüm” diye tehdit etmeye başladı. Emine Tunç çocuklarına bir şey olmasından korktuğu için durumu bir taraftan eski eşi Osman Çiftçi’ye diğer taraftan da beraber yaşadığı Nihat Yıldırım’a anlattı.  İki adam Emine Tunç’un eski sevgilisi Serdar Ağırağaç’ı aramaya başladı. Serdar Ağırağaç’a ilk önce genç kadının eski eşi Osman Çiftçi ulaştı.
 
 
Çiftçi, İhsan B. (23) ve Gökhan K. (26) isimli arkadaşlarıyla birlikte Sedar Ağırağaç’ı darp ederek kaçırdı. Osman Çiftçi telefonla aradığı Nihat Yıldırım’a “Serdar elimizde” diye haber verdi. Nihat Yıldırım, Çiftçi’ye kız arkadaşını rahatsız eden Serdar Ağırağaç’ı Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi’ne getirmesini istedi. Verilen adrese getirilen Serdar Ağırağaç, Yıldırım ve Abdülhalim Akça tarafından önce darp edildi. Kaçmaya çalışan şahıs Nihat Yıldırım tarafından önce boynundan sonra şakağından vurularak öldürüldü.  İkili daha sonra cesedi boş bir araziye atarak kayıplara karıştı.
 
 
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Bürosu ekipleri, cinayet sonrası Mehmet Emin Yıldırım’la Diyarbakır’ın Silvan ilçesine kaçan katil zanlısı Nihat Yıldırım’ı yakalayarak Adana’ya getirdi.  Azmettirici Emine Tunç ve katil zanlısı Nihat Yıldırım’la birlikte 7 kişi gözaltına alındı. Osman Çiftçi kayıplara karıştı. 
Gözaltına alınan Emine Tunç'un, “Serdar tekrar benle birlikte olmak istiyordu. Aksi takdirde beni ve çocuklarımı öldürmekle tehdit ediyordu. Bende durumu boşandığım eşime ve şu an birlikte yaşadığım Nihat’a anlattım” dedi.
 
 
Katil zanlısı Nihat Yıldırım’ın i; “Emine Serdar’ı bana önce ağabeyi olarak tanıttı. Daha sonra bende önceki sevgili olduğunu öğrendim. Hatta bunun yüzünden bebeğimizi kaybetti. Emine’yi tehdit ettiğini öğrendim. Boşandığı eşi Osman, Serdar’ı bulunca bana getirdi. Tartıştık ve kaçmaya çalışınca vurdum” diye konuştu. Zanlılar adliyeye sevk edildi. Nihat Yıldırım'ın da olduğu 4 kişi tutuklanırken, Emine Tunç ev hapsi iki zanlı ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.KAYNAK:Günaydın Adana Gazetesi
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 532 defa okundu
SAVCI HAPİS İSTEDİ...
GEÇMİŞ OLSUN
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Buyuk begeni topladi...