Röportaj Haberleri

  Ana Sayfa » Röportaj » NİL KARATAŞ İLE KEYİFLİ SOHBET...
example1
               
03 Aralık 2017 Pazar 20:15:28 

NİL KARATAŞ İLE KEYİFLİ SOHBET...


Muhteşem güzelliği ve kendine has yorumu ile dinleyenlerini adeta mest eden başarılı şarkıcı Nil Karataş,Habercaddsi’ne dobra dobra konuştu.İlk sahne deneyiminizi nerde yaşadınız?                      

İlk sahne deneyimini 15 yaşında konservatuvardan arkadaşlarla yaşadım junior classic diye bir grup kurmuştuk harçlıklarımızı çıkarıyorduk tabii  klasik batı müziği çalıyorduk o zamanlar.

Nil Karataş'ı anne ve babasına sorarsak nasıl tanımlar?                                    

Annem ve babama sorsanız  eminin aşırı gurur duyuyorlardır ben bu basamakları sağlam ve kalıcı çıkıyorum. Utanılacak hiç bir şey yapmadım  hayatımda çünkü bir gün bende anne olacağım.

Geleceğe dair hayalleriniz arasında müzik dışında oyunculukta var mı?                

Geleceğe dair hayallerim arasında oyunculuk ta var albümler bir çok şarkılar ama en önemlisi ilk olarak anne olmak var. Bu dünyada herkesin bir tane çocuğu olmalı bence şuan ki hedefim çocuk yapmak .Zaten artık kariyere asla engel değil.Devir değişti çok şükür.

Aşık olduğunuz an eşiniz iş adamı Alper Kalafatçıoğluna dair neler hissettiniz?

Aşık oldum çok fazla sorgulamadım zaten önceden tanıdığım biriydi dışardan. Alper çok vicdanlı. İnsani duyguları çok gelişmiş.Fedakar,Karşısındakinin  mutluluğuyla mutlu olan bir adam.Onu tanımak için yaşamak lazım.Bir Trabzon erkeği olduğu için deli kanı var siniri çok kötüdür  ama çok kısa sürer.

Acaba Nil Karataş "anne"olmayı düşünüyor mu?                                           

Zaten biraz önceki sorunuzda farkında olmadan cevaplamışım  anne olmak hedeflerim arasında ilk sırada tabi Allah nasip ederse.Bebeğin bize çok çok  mucize geleceğine inanıyorum. Hamileyken bir şarkıya klip çekip hatıra bırakmak istiyorum.

Son olarak hayatınızda ne "olsaydı" yada "olmasaydı"her şey çok farklı olurdu? 

 Bu soruya Banu'cum inan  cevap veremeyeceğim.Çünkü  hayatımda olan herşey için mutluyum. Olmayan şeyler içinde mutluyum bazı şeylerin olmaması gerekiyor.  Olan şeylerin kıymetini bilmek için ama hayatımda ne olursa olsun ben hep aynıydım  ve aynı olacağım bunu biliyorum.

NİL KARATAŞ KİMDİR

Nil karataş, 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İlk olarak “Yemekteyiz” programı ile tanıdığımız Nil Karataş, bu programdaki polemikleri ve kemanıyla Türk halkının beğenisini kazanmayı başarmıştı.Daha sonra Nil Karataş, “O Ses Türkiye” yarışmasına da katılarak büyük bir başarı yakalamış ve Türk halkının zihninde yer etmiştir.Katıldığı iki yarışma programı ile televizyon izleyicisi tarafından fark edilmeye ve tanınmaya başlayan Nil Karataş, keman çalmayı çok seviyor. Katıldığı yarıma programlarının ardından ciddi bir başarı elde eden Karataş, “Mühür” isimli albümünü çıkararak iyi bir çıkış yakaladı.Öykü Serter’in sunumunu üstlendiği ve jüri üyeleri arasında Hakan Akkaya, Ivana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez'in bulunduğu İşte Benim Stilim 2016, bu sezon birbirinden güzel, başarılı ve stil sahibi ünlü bayanı bir araya getiriyor.

RÖPORTAJ:Banu ALTAY

Bu haberi nasıl buldunuz :
9 ziyaretçiden ortalama 2.2 puan.
Bu haber 937 defa okundu
ÖDÜLDEN ÖDÜLE KOŞUYOR…
AKMAN EN İYİ YARDIMCI ERKEK…
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Röportaj HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Fuhus operasyonu…...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369