Röportaj Haberleri

  Ana Sayfa » Röportaj » POSTA’YA KONUŞTU...
example1
               
18 Kasım 2017 Cumartesi 15:21:16 

POSTA’YA KONUŞTU...


Popçu Sinan Akçıl ile bir yıldır aşk yaşayan Otilia Bruma, "Hepimiz biliyoruz ki erkekler çapkındır. Eğer bir kez aldatırsa, bir gecelik ilişkiyse affederim. Bazen macera, kaçamak o ilişkiyi daha sağlamlaştırır" dedi.Otilia'nın, Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'a verdiği röportaj şöyle:

Hepimiz biliyoruz ki erkekler çapkındır. Eğer bir kez aldatırsa, bir gecelik ilişkiyse affederim. Ama ikincisinde aynı kadınla... Bitiririm! Bazen macera, kaçamak o ilişkiyi daha sağlamlaştırır. Erkekleri çözmüş bir kadınım.

Çok büyük aşk acısı çektiniz mi?

İlk aşkımda 17 yaşındaydım. Romanya’daydım. Evlenme teklif etti, ben şarkıcı olmak istediğim için ayrılmak zorunda kaldım. Çok acı çektim ama hayatımda verdiğim en iyi karardı.

Seks önemli bir şey mi ilişkide?

Benim için ten uyumu çok önemli. Seks yoksa kendimi kadın gibi hissedemem.

"ONU ASLA BASAMAK OLARAK KULLANMIYORUM"

Türkiye konserleriniz devam edecek mi?

Bu yaz 25 konser verdik, tabii ki devam edecek. Çok iyi bir ekip kurdum, bomba gibi devam ediyoruz. Uluslararası konserlerim de olacak ama Türkiye’ye ayrı önem veriyorum.

Sürekli Sinan Akçıl ile anılmanıza kızıyor musunuz?

Kızmıyorum ama benim Sinan’dan önce de bir kariyerim var. ‘Bilionera’ onun klibinden daha fazla izlendi dünyada. Sinan da benim şarkımı söylemek istedi. Sinan’ı asla basamak olarak kullanmıyorum. Sinan’dan ayrı bir hayran kitlem var. Sinan bir yıldır var, ‘Bilionera’ iki yıldır!

Birçok dilde şarkı söyleyebiliyorsunuz, inanılmaz!

Çabuk ezberliyorum, farklı dillerdeki şarkıları bir çırpıda okuyabiliyorum. Türkçe de anlıyorum aslında ama henüz konuşamıyorum.

Başka iş teklifleri alıyor musunuz?

Önümüzdeki sezona şarkılarla, konserlerle hazırız. Gelecek tekliflere de açığım. Türk filmlerinde oynamayı çok istiyorum. Halit Ergenç’e bayılıyorum. Onunla bir projede çalışabilmek için ölebilirim.

"MELEK GİBİ OLDUĞUM İÇİN SİNAN BANA AŞIK"

Sinan Akçıl’ın eski sevgilisi Hadise’nin ablası 'Otilia kız aklını kullan benden abla tavsiyesi' diyerek size gönderme yaptı.

Buna asla karşılık vermem.

Sinan Akçıl ile mutlu musunuz?

Bir yıl oldu, çok mutluyum. Bazen iş yoğunluğundan fazla görüşemiyoruz, problem yaşıyoruz ama fırsatbuldukça her anı birlikte geçiriyoruz.

 

Nesine aşık oldunuz?

Sinan’ın hassas bir kalbi var. Belki bunu göstermiyor, bir bariyer koyuyor başkalarına... Şefkatli ve gördüğüm en duygusal erkek. Ailem de seviyor.

Kıskanç mısınız?

Değiliz. Aşk bir obje değil, elinizde tutamazsınız. Kafesteki kuş değil ki, özgür bırakmalısınız. Biz birbirimizi özgür bırakıyoruz. Belki bu yüzden ilişkimiz uzun sürüyor.

Sinan Bey işinize, kıyafetlerinize karışıyor mu?

İşle ilgili birbirimize her zaman danışıyoruz, fikir alışverişi yapıyoruz. Sinan bazen, “Çok seksi elbiselerini sevmiyorum, ay bu klibini seyretmek istemiyorum” diye şakalaşıyor. Ama hiçbir zaman yasak koymuyor.

Birbirinize hediyeler alır mısınız?

Evet, bir yerde Sinan’ın beğeneceği bir tişört bulursam alıyorum. O da geçenlerde Bükreş’e gelerek bana sürpriz yaptı. Bir video yolladı, baktım elinde çiçekler havaalanında! Küçük şeylerle mutlu olan bir kadınım.

Sinan Bey size neden aşık?

Benim kirlenmemiş kalbime ve melek gibi oluşuma aşık. Kıskanç değilim ve onu rahat bırakmamdan da etkilenmiş.

"SİNAN, CANSU TAŞKIN GİBİ BASİT BİR KADINDAN HOŞLANMAZ"

Sinan Bey’in Cansu Taşkın’la görüntüleri çıkmıştı, 'Birlikteler mi' diye konuşulmuştu.

Gördüm ama normal bir fotoğraftı. Sinan öyle basit bir kadından asla hoşlanmaz. Onun tarzı değil Cansu Taşkın.

Çok olgun ve sakinsiniz...

Bunu hep duyuyorum. Bir Roman astrolog daha evvel onlarca hayat yaşadığımı söylemişti. Deneyim sahibi gibiyim, enteresan.

Sinan Bey’in eski sevgilisi Ebru Şallı evli bir adamla birlikte. Siz çok aşık olsanız, evli bir adamla birlikte olur musunuz?

Herkesin kendi kararı. Ama ben karşımdaki kişinin ailesine saygı duyardım. İncitmezdim. Başka bir kadının acı çekmesi neden? Aşk için mi? Başka birini incitmek aşk değil, benim kitabımda yazmaz. Başkasının mutsuzluğu üzerine aşk kuramazsın.

Kaynak: Posta

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 446 defa okundu
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULACAK…
MAYISLAR BİZİMDİR...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Röportaj HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ikinci baskisi yapil...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369