Medya Haberleri

  Ana Sayfa » Medya » HALUK ÖZKAN TRT EKRANLARINDA ….
example1
               
11 Mart 2017 Cumartesi 13:15:43 

HALUK ÖZKAN TRT EKRANLARINDA ….


Uzun süredir kendi arzusu ile hiç bir televizyon programına çıkmayan Haluk Özkan bu kararını TRT Müzikte Ekrem Arpak’ın sunumu ile yayınlanan ve ciddi reytingler ile her hafta gündem olan Saz İle Söz İle programı bir kereliğine kıran başarılı sanatçı , Bu pazartesi TRT Müzik de , yaptığı mükemmel canlı performansıyla TRT ekranın da olacak. Haluk Özkan programda aynı ses getiren açıklamalar yaptı.DOSTUM SANAT VE KALİTE İÇİN BU HAFTA TRT MÜZİKTEYİM!

Ekranlara dönüşüne dair düşüncelerini yukarıdaki başlık altında sosyal medyasında açıklayan Özkan'ın sevenlerine seslenişi bir anda sanat ve televizyon camiasında en çok konuşulan konulardan biri oldu.

İŞTE O ÇARPICI AÇIKLAMA!

Sevgili Haluk Özkan sevenleri, Sevgili Halkım ve Türkü Dostları; uzun bir süredir beni ekranlarda görme arzunuzu tarafıma o kadar güzel ilettiniz ki bu sevgi için hepinize çok teşekkür ederim. Ve bu istemsiz ayrılık için üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Evet istemsiz çünkü bu güne kadar, Halk Müziği için bir ömür harcamış ben ve benim gibi sanatçıların sanatın ve sanatçının sadece  magazin  malzemesi yapılan programlarına malzeme olmak istemedim. Ben türkülerin konuşulduğu sanatın sohbete dahil edildiği , insana ve milli değerlerimizin temsil edildiği  burcu burcu  Anadolu insanımın sesi olan  programlarda olma istedim !.. İşte bu neden ile uzun süredir ekranlara çıkmama kararı almıştım. Bu kararımı değerli bir kardeşim ve dostunun programı için kırdım. Çünkü ; sanatçı kalitenin ve sanatın değer bulduğu, güzel insanların sunumu ile anlam kazanan bunun gibi programlarda olmalı . Bundan dolayı TRT Müzik ve ailesini kutluyorum. 13 Şubat Pazartesi Gecesi TRT Müzik'te Saz İle Söz İle programında yeniden sizlerle buluşacak olmanın heyecanı ve mutluluğunu taşıyorum.  O gece türkülerimizi hep bir ağızdan söyleyeceğiz.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1653 defa okundu
YAŞ 50 AMA…
ERKEN VEDA...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Medya HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ornek davranis......Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369