Kültür & Sanat Haberleri

  Ana Sayfa » Kültür & Sanat » ÖYKÜM SENSİN…
example1
               
16 Şubat 2017 Perşembe 04:34:19 

ÖYKÜM SENSİN…


Sosyal medyada paylaştığı şiirlerle fenomen haline gelen şair Tuğba Ünal’ın’Öyküm Sensin’ kitabı sanat, spor ve medya dünyasının tanınmış isimlerinin katılacağı kokteylle tanıtılacak.Ünal, etkinlikte sevenlerinin beğenisini kazanan şiirlerini davetteseslendirecek ve kitabını dostları için imzalayacak. Tuğba Ünal, adına popüler internet edebiyatı denebilecek hale gelen sosyal medya üzerinden kendisine geniş bir hayran kitlesi oluşturdu. Şiirin masum cazibeli sesi olarak tanınan Tuğba Ünal, ‘Öyküm Sensin’ adında yeni bir deneme kitabı çıkardı. Ünal; güzel, alımlı, masum ve duyarlı ancak bir o kadar da dişi bir cazibeye sahip. Bu özellikleri ve bunların hayatına etkileri, Tuğba Ünal'ın şiir ve yazılarına da yansıyor.

Tuğba Ünal, meslek hayatına profesyonel turist rehberi olarak atıldı ancak şiire ve sunuculuğa olan ilgisi onu farklı bir mecraya sürükledi. Başkent TV'deki ‘Turizm Güncesi’ programı ile televizyon dünyasına adım atan Ünal, konser, festival ve benzeri etkinliklerde sunuculuk yapıyor. Tuğba Ünal'ın, ‘Güzellik Zor Hikaye’ adını taşıyan bir şiir kitabı bulunuyor. Ünal, kitabını aynı adla albüme de dönüştürdü. Şair, “Facebook, twitter ve instagram üzerinden sevenlerimle buluşuyorum. Şiiri, kendi tarzımla internetin popüler ortamına da taşıma çabası içinde oldum. Şiir albümümü isteyenler TTNet Müzik ve Turkcell'den indirebilirler” diyor.

Sosyal medya üzerinden sağladığı ünün ardından Ankara'dan İstanbul’a taşınan Tuğba Ünal, şimdide ‘Öyküm Sensin;’ adını verdiği bir deneme kitabı çıkardı. Eyobi Yayınları'ndan çıkan 160 sayfalık kitap, İngilizce, Almanca, Arapça ve Farsçaya da çevrilecek. Ünal, "Yazmak gibi konuşmak da, sanattır. İnsanlar, benim dilimi, üslubumu ve yorumculuğumu sevdiler. Şiir, yorum ve yazının yanına şimdi de şarkı söylemeyi ekleyeceğim" diyor.

Almina Besra BABAR

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 761 defa okundu
GENÇ KIZ HAMİLE KALDI…
FOÇA’YA YERLEŞECEĞİZ...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Kültür & Sanat HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Belediye baskan aday...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369