Kültür & Sanat Haberleri

  Ana Sayfa » Kültür & Sanat » SAAT 01:55 ....
example1
               
08 Aralık 2016 Perşembe 04:21:14 

SAAT 01:55 ....


"Akşam için herşey hazır. Güzel bir masa, yanan mumlar, çiçekler, enfes yemekler...Şirin Gedikli’nin yazdığı, Ali Yaylı'nın yönettiği oyuncular Hakan Bilgin ve Ayça İnci’nin oynadığı müziklerini Gökhan Şen’in hazırladığı ve dekoru Hakan Aysel’in yaptığı  “ Saat 01:55 “ adlı tiyatro oyunun galası geçtiğimiz akşam Duru tiyatroda yapıldı.Gecede Ayça İnci’yi kardeşi Ayçin İnci yalnız bırakmadı.

Tiyatronun Konusu şöyle;

"Akşam için herşey hazır. Güzel bir masa, yanan mumlar, çiçekler, enfes yemekler... Sayın Masa, bugünün en iyi sırdaşı olmaya hazırlanıyordu!Evliliklerinde birçok problem yaşayan Şinaz ve Ferudun çifti bir yandan güzel bir akşam yemeği yerken diğer yandan ise durumlarını gözden geçirme kararı almışlardır. Bu özellikle Şinaz için kaçırılmayacak bir fırsattır. Kocasının ilgisizliğinden bunalan Şinaz, tüm hünerlerini sergileyerek Ferudun'a büyük bir ders verme niyetindedir. Fakat unuttuğu bir şey vardır, o masa sıradan bir yemek için hazırlanmamıştır. Akrep ile yelkovan birbiriyle yarış ederken zaman yine hiç ummadıkları anda onlara büyük sürprizler hazırlayacaktır."

Canan ALATAŞ

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 609 defa okundu
MELTEM CUMBUL’UN ÖĞRENCİSİ ...
FOÇA’YA YERLEŞECEĞİZ...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Kültür & Sanat HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Belediye baskan aday...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369