Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » EVİN İYİ KIZI OLARAK ANILMAK İSTİYORUM...
example1
               
03 Kasım 2016 Perşembe 04:35:44 

EVİN İYİ KIZI OLARAK ANILMAK İSTİYORUM...


Şu sıralar No: 309 dizisinde ‘Pelin Su’ karakterini canlandıran güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, Vatan Gazetesi’ne verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.Güzel oyuncu, son iki dizisinde canlandırdığı kötü karakterlerden dolayı insanların kendisine çekinceli yaklaştığını belirterek; ‘Kötü karakteri oynamak hem güzel hem de kötü bir duygu. Çünkü evin kötü kızı olarak anılmak artık istemiyorum. Bir sonraki projede iyi bir karakteri oynayıp, evin iyi kızı olarak anılmayı istiyorum.’ dedi.

‘ŞÖHRET VE PARA OYUNCULUĞUMUN ÖNÜNE GEÇEMEYECEK’

Kısa sürede kazandığı popülerliğin kendisini değiştirmediğini de belirten Helvacıoğlu sözlerine, ‘Her zaman olduğum gibi görünmeyi tercih ediyorum. Şan, şöhret ve paranın, oyunculuğumun önüne geçmesine hiçbir zaman izin vermeyeceğim. Beni sokakta tanıdıkları zaman, dizideki oynadığım kötü karakterden ne kadar farklı olduğumu fark ettiklerinde, “Ne kadar sevecenmişsin?” gibi tepkiler verdiklerinde çok mutlu oluyorum.’ şeklinde devam etti.

Fotoğraflar: Barış Acarlı

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 419 defa okundu
SEHİR HALİNDEYKEN ALEV ALDI...
MAYISLAR BİZİMDİR...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ikinci baskisi yapil...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369