Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » SEÇKİN’İN “KIZIM” ADLI ŞARKISINA BÜYÜK İLGİ...
example1
               
28 Haziran 2016 Salı 04:06:43 

SEÇKİN’İN “KIZIM” ADLI ŞARKISINA BÜYÜK İLGİ...


Türk müziğine ayrı bir soluk katan Murat Seçkin ”Seçkin şarkılar” adlı ilk albümüyle müzikseverlerden tam not aldı.Barış Manço  ile de çalışma fırsatı bulan 7-77’ye programında 1996-1999 yılları arasında Türk Müziği sanat danışmanlığı ve İkinci Kahvaltı programının Türk Müziği yönetmenliğini yapan Murat Seçkin, Muzaffer Özpınar şefliğinde kanun üstadı Halil Karaduman ile birlikte çalışmış Emel Sayın’ın uzun yıllar vokalistliğini üstlendi.

Ayrıca birçok bestesi olan Seçkin, TRT başta olmak üzere çeşitli özel radyo ve TV’lerde çeşitli programlar hazırladı. Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyetinde 13 yıl eğitim alan genç sanatçı bu ilk albümünde yeralan “Kızım” adlı şarkısı bir babanın kızına seslenişi ile birlikte çocuklarımızın ve özellikle kız çocuklarımızın önemini ve geleceğe güvenle bakabilmeleri açısından çok önemli mesajlar vermekte…

Kız çocuğu babası olan başarılı sanatçı Murat Seçkin “ Benim için ayrı bir önemi olan ‘Kızım’ adlı şarkı çocuklarımızın toplumda korunması, aydınlık geleceklere bakabilmelerinin sağlanması ve her türlü şiddetten uzak tutulması açısından da ailelere önemli mesajlar vermektedir. Çocuklarımızın geleceği için bu konularda daha duyarlı davranmamız gerekmektedir” diyor.

Elenor müzik şirketi imzasıyla piyasaya çıkan “Seçkin Şarkılar” albümü kısa sürede müzik dünyasında ses getirdi. Bu yeni albümde Türk müziğinin sevilen ismi Hüner Coşkuner’e ait hüzzam bir eserde bulunuyor.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 735 defa okundu
YAPIMCILARDAN TEKLİF BEKLİYOR
MAYISLAR BİZİMDİR...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ikinci baskisi yapil...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369