Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » KIZI YALANLADI
example1
               
01 Ekim 2015 Perşembe 12:11:05 

KIZI YALANLADI


Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden sanatçı Münir Özkul ölüm kalım savaşı veriyor. Hababam Sınıfı filminde Mahmut Hoca (Kel Mahmut) karakteriyle çok sevilen Münir Özkul’un son hali…Zaman Zaman Münir Özkul hakkında çıkan öldü haberlerine rağmen usta isim halen hayatta. Bu üzücü haberler hem kendisini hem de yakınlarını çok üzüyor.Münir Özkul’un kızı Güner Özkul yaklaşık 1 ay önce sosyal medya hesabından “Münir Özkul çok şükür hayatta. Münir Özkul 89 yaşında ve hayatına devam ediyor.” açıklamasında bulunmuştu. Özkul demans hastalığının pençesinde.
DEMANS HASTALIĞI NEDİR?
Genellikle ileri yaşlarda sonradan ortaya çıkan ve çoğu kez yavaş ilerleyici olan, beynin bilgi, davranış ve gündelik yaşamı sürdürme konularında gösterdiği yetersizliktir. Her unutkanlık demans değildir. Hafıza yanında başka becerilerin de (konuşma, alet kullanma vb.) etkilenmesi ve kişinin günlük hayatının etkilenmesi durumunda biz bu tabloya demans deniliyor. Kişinin normal yaşamının etkilenmesi tanı için önemlidir.
Bu haberi nasıl buldunuz :
1 ziyaretçiden ortalama 4 puan.
Bu haber 800 defa okundu
İKİ KİŞİ EŞEĞE...
MAYISLAR BİZİMDİR...
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ikinci baskisi yapil...Warning: mysql_close(): 4 is not a valid MySQL-Link resource in /home/habercad/public_html/haber_oku.php on line 369